Kiadó telek az egész országban
Találati lista: 83
Kiadó Ipari ingatlan, Raktár
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 1 150 Ft
Kalkulált ár: 3 Є
nincs megadva
Kiadó külterületi telek, Debrecen, Gáspár György-kert
Debrecen, Gáspár György-kert, Gáspár György-kert
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 451 Є
300 Ft/m2
Kiadó külterületi telek, Debrecen, Veres Péter-kert
Debrecen, Veres Péter-kert, Veres Péter-kert
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 423 Є
83 Ft/m2
Kiadó ipari telek, Eger
Eger
Kínálati ár: 1 214 Ft
Kalkulált ár: 3 Є
0 Ft/m2
Kiadó Ipari ingatlan, Raktár
Szentes, Rákóczi Ferenc utca
Kínálati ár: 800 Ft
Kalkulált ár: 2 Є
0 Ft/m2
Kiadó külterületi telek, Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Új Csóri út
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Új Csóri út, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 423 Є
nincs megadva
Kiadó telephelynek, vállalkozásnak alkalmas ingatlan Nagybátonyban!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 676 Є
nincs megadva
13.000 m2-es iparterület kiadó kamionparkolónak, kültéri tárolásra, kereskedelmi tevékenységre, Győr mellett, M1–M85 csomópontnál
Ikrény
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 14 085 Є
nincs megadva
Kiadó építési telek, Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Szent Korona utca
Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Szent Korona utca, Rákosszentmihály
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 986 Є
nincs megadva
Kiadó ipari telek, Veszprém, Major utca 8
Veszprém, Major utca 8, Jutaspuszta
Kínálati ár: 3 091 670 Ft
Kalkulált ár: 8 709 Є
115 Ft/m2
Kiadó egyéb telek, Debrecen, Újgát utca
Debrecen, Újgát utca
Kínálati ár: 10 000 Ft
Kalkulált ár: 28 Є
3 Ft/m2
Kiadó építési telek, Sóskút, Patak 3
Sóskút, Patak 3
Kínálati ár: 500 Є
Kalkulált ár: 178 500 Ft
0 €/m2
Kiadó Építési telek, Dabas, Városközpont, 1460nm, 150000 Ft
Dabas, Városközpont
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 423 Є
103 Ft/m2
Debrecen A 35-ös út mellett az autópálya lehajtónál, a BMW szalon mellett 3.300nm telephely kiadó!
Debrecen
Kínálati ár: 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 690 Є
nincs megadva
Kiadó Külterületi telek, Pécs, Bálics, Bálicsi út, 216nm, 800000 Ft
Pécs, Mecsekoldal-Bálics, Bálicsi út, Mecsekoldal-Bálics
Kínálati ár: 800 000 Ft
Kalkulált ár: 2 254 Є
1 067 Ft/m2
100.-Ft/m2!!! Kiváló ár érték!
Debrecen, Nyugati Ipari Park
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 817 Є
nincs megadva
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó külterületi telek, Dunakeszi, Déli iparterület, Székesdűlő sor
Dunakeszi, Déli iparterület, Székesdűlő sor
Kínálati ár: 14 205 600 Ft
Jelenlegi ár: 14 205 600 Ft
Korábbi ár: 14 554 000 Ft
Kalkulált ár: 40 016 Є14 554 000 Ft
888 Ft/m2
Telephelynek kiváló építési telek eladó Siófok belvárosának közelében!
Siófok
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 845 Є
317 Ft/m2
Kiadó Külterületi telek, Tata, 3400nm, 200000 Ft
Tata
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 563 Є
59 Ft/m2
Kiadó külterületi telek, Pécel, Újtelep, Pécel, többcélú hasznosításra
Pécel, Újtelep, Pécel, többcélú hasznosításra
Kínálati ár: 420 000 Ft
Kalkulált ár: 1 183 Є
nincs megadva