Kiadó téglalakás az egész országban
Találati lista: 2309
Kiadó Téglalakás, Tata, 77nm, 300000 Ft
Tata
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
3 896 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Komárom, 53nm, 170000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 208 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Komárom, 75nm, 200000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
2 667 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIV. kerület, Törökőr, 29nm, 180000 Ft
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
6 207 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Szeged
Szeged, Alsóváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 609 Є
3 667 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Jászberény
Jászberény
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
2 941 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
4 918 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Libakert
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
4 324 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Mesterfalva
Kínálati ár: 345 000 Ft
Kalkulált ár: 956 Є
7 667 Ft/m2
Kiadó Lakás, Szeged Tisza Lajos körút 175.000 Ft
Szeged, Szeged Belváros, Tisza Lajos körút, Szeged Belváros
Kínálati ár: 175 000 Ft
Kalkulált ár: 485 Є
3 182 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó 2 szobás, erkélyes tégla lakás Pécsett a Légszeszgyár utcában
Pécs, Belváros, Kiadó 2 szobás, erkélyes tégla lakás Pécsett a Légszeszgyár utcában, Belváros
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 333 Ft/m2
Kiadó Lakás, Siófok
Siófok
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
6 216 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Deák tér
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Deák tér, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 800 000 Ft
Korábbi ár: 1 050 000 Ft
Kalkulált ár: 2 216 Є1 050 000 Ft
9 877 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Balaton utca
Budapest V. kerület, Belváros, Balaton utca , Belváros
Kínálati ár: 780 000 Ft
Kalkulált ár: 2 161 Є
9 750 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Veres Pálné utca
Budapest V. kerület, Belváros, Veres Pálné utca , Belváros
Kínálati ár: 850 000 Ft
Kalkulált ár: 2 355 Є
7 522 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Báthory utca
Budapest V. kerület, Belváros, Báthory utca, Belváros
Kínálati ár: 680 000 Ft
Kalkulált ár: 1 884 Є
7 010 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Falk Miksa utca
Budapest V. kerület, Belváros, Falk Miksa utca , Belváros
Kínálati ár: 1 200 000 Ft
Kalkulált ár: 3 324 Є
10 714 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Dessewffy utca
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Dessewffy utca , Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 640 000 Ft
Kalkulált ár: 1 773 Є
7 711 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros