Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
7 500 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Havihegy
Pécs, Mecsekoldal/Havihegy
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є
2 838 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
37 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
2 791 Ft/m2
Kiadó lakás egy nagyon tiszta és csendes környezetben
Debrecen, Vezér ltp., Vezér ltp.
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
3 286 Ft/m2
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 750 000 Ft
Korábbi ár: 825 152 Ft
Kalkulált ár: 2 078 Є825 152 Ft
8 333 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
6 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
3 906 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: Ár nélkül
Kalkulált ár: 0 Є
0 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
5 435 Ft/m2
TOP LOKÁCIÓ, FRISS FELÚJÍTÁS, SZERELEM ELSŐ LÁTÁSRA!
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
8 750 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Váralja, Toldy Ferenc utca, 100nm, 538500 Ft
Budapest I. kerület, Váralja, Toldy Ferenc utca
Kínálati ár: 538 500 Ft
Jelenlegi ár: 538 500 Ft
Korábbi ár: 461 500 Ft
Kalkulált ár: 1 492 Є461 500 Ft
5 385 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, 55nm, 380000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 380 000 Ft
Jelenlegi ár: 380 000 Ft
Korábbi ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 1 053 Є350 000 Ft
6 909 Ft/m2
Kiadó Lakás, Szeged Bécsi körút 170.000 Ft
Szeged, Szeged Belváros, Bécsi körút, Szeged Belváros
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 864 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
4 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROSBAN N + 1 SZOBÁS LAKÁS KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 333 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában kiadó lakás
Nyíregyháza
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 333 Ft/m2
Kiadó 2 szobás lakás Miskolc zöldövezeti részén, a Csóka utcában. Miskolc egyik kedvelt, zöldövezeti részén, a Csóka utcában kiadó egy 2 szobás, szép állapotú, földszinti lakás panelprogram
Miskolc
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 360 Є
2 955 Ft/m2