Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó Téglalakás, Pécs, Mecsekoldal, Bessenyei utca, 60nm, 270000 Ft
Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Bessenyei utca, Mecsekoldal-Belváros
Kínálati ár: 270 000 Ft
Kalkulált ár: 748 Є
4 500 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Nádorkert, 98nm, 897500 Ft
Budapest XI. kerület, Nádorkert, Nádorkert
Kínálati ár: 897 500 Ft
Jelenlegi ár: 897 500 Ft
Korábbi ár: 897 500 Ft
Kalkulált ár: 2 486 Є897 500 Ft
9 158 Ft/m2
Kiadó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Szőlő köz, 64nm, 300000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Szőlő köz, Óbuda
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
4 688 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út, 37nm, 160000 Ft
Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
4 324 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Kaposvár
Kaposvár, Belváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
3 797 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Kaposvár
Kaposvár, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 1 025 000 Ft
Kalkulált ár: 2 839 Є
7 482 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 385 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 550 000 Ft
Jelenlegi ár: 550 000 Ft
Korábbi ár: 580 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є580 000 Ft
7 857 Ft/m2
BELVÁROSI KIADÓ LAKÁS
Kaposvár
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
2 308 Ft/m2
Szegeden, a Kálvária sugárúton, felújított Garzonlakás Kiadó!
Szeged
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 388 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület, Klauzál utca
Kínálati ár: 215 364 Ft
Jelenlegi ár: 215 364 Ft
Korábbi ár: 212 388 Ft
Kalkulált ár: 597 Є212 388 Ft
5 821 Ft/m2
Kiadó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Danubius utca
Kínálati ár: 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 300 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є330 000 Ft
3 409 Ft/m2
Kiadó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Lőportár utca
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
6 667 Ft/m2
Kiadó lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Baross utca
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
5 263 Ft/m2
Kiadó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Petneházy utca
Kínálati ár: 188 000 Ft
Jelenlegi ár: 188 000 Ft
Korábbi ár: 193 000 Ft
Kalkulált ár: 521 Є193 000 Ft
6 267 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 430 728 Ft
Jelenlegi ár: 430 728 Ft
Korábbi ár: 424 776 Ft
Kalkulált ár: 1 193 Є424 776 Ft
4 895 Ft/m2
Belvárosi luxus - klasszikus környezetben
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 861 984 Ft
Jelenlegi ár: 861 984 Ft
Korábbi ár: 781 374 Ft
Kalkulált ár: 2 388 Є781 374 Ft
8 209 Ft/m2
Győr-Szabadhegyen nappali + 1 szobás, erkélyes vadonatúj lakás bútorozottan kiadó
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 195 000 Ft
Jelenlegi ár: 195 000 Ft
Korábbi ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 540 Є220 000 Ft
4 535 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Bogdáni út
Budapest III. kerület, Óbuda, Bogdáni út, Óbuda
Kínálati ár: 175 000 Ft
Jelenlegi ár: 175 000 Ft
Korábbi ár: 180 000 Ft