Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó téglalakás, Zalaegerszeg, Alsójánkahegy
Zalaegerszeg, Alsójánkahegy
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
2 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Belváros, Antall József utca
Debrecen, Belváros, Antall József utca, Belváros
Kínálati ár: 245 000 Ft
Kalkulált ár: 679 Є
3 769 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
4 861 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
5 932 Ft/m2
Kiadó panellakás, Pécs, Egyetemváros, Kiadó 4/1 emeleti 2 szobás, erkélyes, felújított lakás Pécsett a Váci M. utcában
Pécs, Egyetemváros, Kiadó 4/1 emeleti 2 szobás, erkélyes, felújított lakás Pécsett a Váci M. utcában, Egyetemváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
3 704 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Ispitalja, Kiadó nappali + 2 hálós, erkélyes trendi lakás Pécsett a Semmelweis utcában
Pécs, Ispitalja, Kiadó nappali + 2 hálós, erkélyes trendi lakás Pécsett a Semmelweis utcában
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
4 051 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 1 hálós, teraszos lakás Pécsett a Jókai utcában
Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 1 hálós, teraszos lakás Pécsett a Jókai utcában, Belváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 609 Є
3 385 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 2,5 hálós, teraszos lakás Pécsett a József utcában
Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 2,5 hálós, teraszos lakás Pécsett a József utcában, Belváros
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 526 Є
1 863 Ft/m2
Kiadó 65 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
5 385 Ft/m2
Kiadó 42 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 185 000 Ft
Kalkulált ár: 512 Є
4 405 Ft/m2
Kiadó 75 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 997 Є
4 800 Ft/m2
Kiadó 50 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 165 000 Ft
Kalkulált ár: 457 Є
3 300 Ft/m2
Kiadó 15 m2 szoba, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 249 Є
6 000 Ft/m2
Kiadó 53 m2 panel lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
3 019 Ft/m2
Kiadó 32 m2 tégla lakás, Balatonkenese
Balatonkenese
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
8 750 Ft/m2
Kiadó 39 m2 tégla lakás, Balatonudvari
Balatonudvari
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
7 179 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó frissen felújított lakás Szeged belvárosában!
Szeged
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
4 545 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában 60 m2-es, 2 szobás lakás kiadó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
2 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN JÓ ÁLLAPOTÚ 45 NM-ES LAKÁS KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
3 333 Ft/m2
Kiadó Lakás, Tököl Kisfaludy 180.000 Ft
Tököl, Kisfaludy
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
2 535 Ft/m2