Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó lakás, Debrecen
Debrecen, Híd utca
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 Є
4 211 Ft/m2
Belvárosi 56 nm-es KIADÓ lakás
Debrecen, Belváros, Antall József utca, Belváros
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
4 286 Ft/m2
Híd Lakóparkban KIADÓ 2 szobás lakás
Debrecen, Homokkert, Híd utca, Homokkert
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
4 545 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest IX. kerület, Telepy utca
Budapest IX. kerület, Telepy utca
Kínálati ár: 248 000 Ft
Kalkulált ár: 687 Є
4 960 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XII. kerület, Márvány utca
Budapest XII. kerület, Márvány utca
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 803 Є
6 042 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XI. kerület, Ásólúd utca
Budapest XI. kerület, Ásólúd utca
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
6 364 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Kun utca
Budapest VIII. kerület, Kun utca
Kínálati ár: 273 000 Ft
Jelenlegi ár: 273 000 Ft
Korábbi ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 756 Є300 000 Ft
6 500 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Teréz körút
Budapest VI. kerület, Teréz körút
Kínálati ár: 420 000 Ft
Kalkulált ár: 1 163 Є
7 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VIII. kerület, József körút
Budapest VIII. kerület, József körút
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
3 968 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Paulay Ede utca
Budapest VI. kerület, Paulay Ede utca
Kínálati ár: 320 000 Ft
Jelenlegi ár: 320 000 Ft
Korábbi ár: 345 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є345 000 Ft
4 571 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Bauer Sándor utca
Budapest VIII. kerület, Bauer Sándor utca
Kínálati ár: 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 700 000 Ft
Korábbi ár: 750 000 Ft
Kalkulált ár: 1 939 Є750 000 Ft
7 216 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest II. kerület, Vérhalom, Pusztaszeri út, 87nm, 430800 Ft
Budapest II. kerület, Vérhalom, Pusztaszeri út, Vérhalom
Kínálati ár: 430 800 Ft
Jelenlegi ár: 430 800 Ft
Korábbi ár: 430 800 Ft
Kalkulált ár: 1 193 Є430 800 Ft
4 952 Ft/m2
Kiadó Panellakás, Tata, Nincs megadva, Gesztenye fasor, 64nm, 195000 Ft
Tata, Nincs megadva, Gesztenye fasor
Kínálati ár: 195 000 Ft
Kalkulált ár: 540 Є
3 047 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 997 Є
5 714 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 720 Є
6 190 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 490 000 Ft
Kalkulált ár: 1 357 Є
5 765 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó téglalakás, Kaposvár
Kaposvár, Belváros
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 277 Є
5 556 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XXIII. kerület
Budapest XXIII. kerület, Soroksár
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
5 854 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Sestakert
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
5 333 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 2 hálós, nagy teraszos lakás Pécsett a Felsőmalom utcában
Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 2 hálós, nagy teraszos lakás Pécsett a Felsőmalom utcában, Belváros
Kínálati ár: 240 000 Ft
Jelenlegi ár: 240 000 Ft
Korábbi ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є280 000 Ft
2 927 Ft/m2