Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2777
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Katona József utca
Budapest XIII. kerület, Katona József utca
Kínálati ár: 270 000 Ft
Jelenlegi ár: 270 000 Ft
Korábbi ár: 295 000 Ft
Kalkulált ár: 748 Є295 000 Ft
6 000 Ft/m2
Kiadó panellakás, Budapest XIV. kerület, Pillangó park
Budapest XIV. kerület, Pillangó park
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
6 216 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Dessewffy utca
Budapest VI. kerület, Dessewffy utca
Kínálati ár: 205 000 Ft
Kalkulált ár: 568 Є
6 833 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XII. kerület, Goldmark Károly utca
Budapest XII. kerület, Goldmark Károly utca
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
5 714 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út
Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
6 531 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Fő utca
Budapest II. kerület, Fő utca
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 Є
9 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Falk Miksa utca
Budapest V. kerület, Falk Miksa utca
Kínálati ár: 480 000 Ft
Kalkulált ár: 1 330 Є
6 957 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Danubius utca
Budapest XIII. kerület, Danubius utca
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 025 Є
8 222 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Király utca
Budapest VI. kerület, Király utca
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
5 385 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XV. kerület, Tompa Mihály utca
Budapest XV. kerület, Tompa Mihály utca
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 997 Є
4 737 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Margit körút
Budapest II. kerület, Margit körút
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
6 829 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő utca
Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő utca
Kínálati ár: 959 000 Ft
Kalkulált ár: 2 657 Є
5 184 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 803 Є
4 833 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest III. kerület, Pusztakúti út
Budapest III. kerület, Pusztakúti út
Kínálati ár: 459 000 Ft
Kalkulált ár: 1 271 Є
6 652 Ft/m2
NAPFÉNYES, FELÚJÍTOTT ÚJLIPÓTVÁROSI LAKÁS KIADÓ – VÍGSZÍNHÁZ MÖGÖTT! XIII. kerület – Újlipótváros, Radnóti Miklós utca
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós utca
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
4 923 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Vendel utca
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Vendel utca, Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 235 000 Ft
Kalkulált ár: 651 Є
4 352 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Téglalakás, Budapest III. kerület, Remetehegy, Folyondár utca, 90nm, 646200 Ft
Budapest III. kerület, Remetehegy, Folyondár utca, Remetehegy
Kínálati ár: 646 200 Ft
Kalkulált ár: 1 790 Є
7 180 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, Vérhalom utca, 69nm, 750000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Vérhalom utca, Rózsadomb
Kínálati ár: 750 000 Ft
Kalkulált ár: 2 078 Є
10 870 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest II. kerület, Felhévíz, Kavics utca, 69nm, 650000 Ft
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Kavics utca, Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 801 Є
9 420 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Csanády utca, 68nm, 260000 Ft
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Csanády utca, Újlipótváros
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 720 Є
3 824 Ft/m2