Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó téglalakás, Debrecen, Poroszlay út
Debrecen, Poroszlay út , Nagyerdő
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
2 833 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Kecskemét
Kecskemét, Belváros
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
3 333 Ft/m2
Kiadó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Hollandfalu, Hollandfalu
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 025 Є
5 286 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 317 500 Ft
Kalkulált ár: 880 Є
3 175 Ft/m2
Belvárosi luxus a sétálóutcában – kiadó exkluzív lakás Nyíregyháza szívében!Ha szereted, ha minden ott van körülötted,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 803 Є
4 028 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 390 000 Ft
Kalkulált ár: 1 080 Є
4 588 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 2 300 €
Kalkulált ár: 6 Є
33 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Csillaghegy
Kínálati ár: 215 000 Ft
Kalkulált ár: 596 Є
8 600 Ft/m2
Kiadó 50 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 300 000 Ft
Korábbi ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є320 000 Ft
6 000 Ft/m2
Siófok, Belvárosában felújított téglalakás eladó!
Siófok
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
4 630 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest III. kerület Folyondár utca 750.000 Ft
Budapest III. kerület, Folyondár utca
Kínálati ár: 750 000 Ft
Kalkulált ár: 2 078 Є
6 250 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, Úszódaru utca, 54nm, 320000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Úszódaru utca, Vizafogó
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
5 926 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
5 102 Ft/m2
Kiadó 2 szobás, jó állapotú bútorozott lakás Miskolcon, a Rácz Ádám utcában
Miskolc
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest II. kerület Rómer Flóris utca 440.000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rómer Flóris utca, Rózsadomb
Kínálati ár: 440 000 Ft
Kalkulált ár: 1 219 Є
4 151 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XI. kerület, Lágymányosi utca 22
Budapest XI. kerület, Lágymányosi utca 22, Lágymányos
Kínálati ár: 193 000 Ft
Kalkulált ár: 535 Є
4 289 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bútorozatlan 1,5 szobás lakás kiadó
Debrecen, Belváros, Ispotály utca, Belváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
3 636 Ft/m2
Kiadó 2 szobás, bútorozott lakás Miskolcon – Kőrösi Csoma Sándor utca
Miskolc
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
2 830 Ft/m2
Debrecen Belvárosban, Dupla komfortos Nagy Lakás Kiadó!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Eger, Macki Valér utca 2
Eger, Macki Valér utca 2
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
3 077 Ft/m2