Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2698
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Nyíregyháza Jósavárosban kiadó egy 36 m2-es, világos bútorozott nappali+ ½ szobás,erkélyes lakás.
Nyíregyháza, Jósaváros
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 364 Є
3 611 Ft/m2
Nyíregyháza belváros közelében,Malomkertben Amerikaikonyhás-nappalis + 2 szobás újépítésű lakás kiadó
Nyíregyháza, Malomkert
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 700 Є
3 472 Ft/m2
Tágas, amerikai-konyhás nappali + 2 szobás lakás kiadó Nyíregyháza belvárosában
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Jelenlegi ár: 250 000 Ft
Korábbi ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 700 Є280 000 Ft
3 378 Ft/m2
Nyíregyháza Szilvavölgy Lakóparkban, újszerű társasház 1. emeletén amerikai-konyhás nappalis + 2 hálószobás lakás kiadó
Nyíregyháza, Szilvavölgy
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 616 Є
3 548 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában új építésű társasház 1. emeletén amerikai-konyhás nappali + 2 szobás lakás kiadó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 700 Є
3 623 Ft/m2
Nyíregyháza abszolút belvárosában amerikai-konyhás nappalis + 1 szobás 1.emeleti lakás kiadó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 150 000 Ft
Jelenlegi ár: 150 000 Ft
Korábbi ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 420 Є160 000 Ft
2 113 Ft/m2
Nyíregyháza abszolút belvárosának közelében azonnal költözhető Amerikaikonyhás-nappalis + 1 szobás új lakás kiadó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 532 Є
4 750 Ft/m2
Kiadó prémium otthon cégeknek a Debreceni úton – azonnal költözhető!
Nyíregyháza, Újkistelekiszőlő
Kínálati ár: 582 700 Ft
Kalkulált ár: 1 632 Є
3 237 Ft/m2
Nyíregyháza belváros közelében amerikai-konyhás nappali + 2 szobás lakás kiadó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 504 Є
3 462 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában amerikai-konyhás nappali + 2 szobás lakás kiadó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 215 000 Ft
Kalkulált ár: 602 Є
3 772 Ft/m2
Prémium, exkluzív,modern lakás kiadó a Damjanich lakóparkban
Nyíregyháza, Damjanich-lakópark
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 504 Є
3 913 Ft/m2
Kiadó tágas, 78 m²-es összkomfortos lakás Nyíregyháza belvárosában
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 504 Є
2 308 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 700 Є
4 032 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában,Kórház közelében amerikai-konyhás nappalis + 3 szobás első emeleti lakás kiadó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 410 000 Ft
Kalkulált ár: 1 148 Є
4 556 Ft/m2
Legyen Ön az első bérlője ennek a Nyíregyházi amerikai-konyhás nappali + 3 szobás lakásnak!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 840 Є
3 529 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Tóváros-Horváth István környéke
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 392 Є
2 979 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Győr, Városrét, 66nm, 230000 Ft
Győr, Városrét
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 644 Є
3 485 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 45nm, 214200 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 214 200 Ft
Jelenlegi ár: 214 200 Ft
Korábbi ár: 215 400 Ft
Kalkulált ár: 600 Є215 400 Ft
4 760 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, Ady Endre utca, 75nm, 290000 Ft
Tata, Nincs megadva, Ady Endre utca
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 812 Є
3 867 Ft/m2
Kiadó Lakás, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 280 Є
1 786 Ft/m2