Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan az egész országban
Találati lista: 2455
75 négyzetméteres, felújított, kiadó üzlethelyiség
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Felújított ÜZLETHELYISÉG!, Józsefváros
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 831 Є
8 667 Ft/m2
Kiadó iroda, irodaház, Budapest XI. kerület, Radvány utca
Budapest XI. kerület, Radvány utca
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 042 Є
3 364 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Tata, 22nm, 98235 Ft
Tata
Kínálati ár: 98 235 Ft
Kalkulált ár: 277 Є
4 465 Ft/m2
Kiadó egyéb kereskedelmi-ipari, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 845 Є
1 667 Ft/m2
Kiadó üzlet, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 127 Є
2 500 Ft/m2
Kiadó üzlethelység a Felsőváros szívében
Székesfehérvár
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 366 Є
13 000 Ft/m2
Székesfehérváron központi elhelyezkedésű, üzleti ingatlan kiadó
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 465 000 Ft
Kalkulált ár: 1 310 Є
3 370 Ft/m2
Kiadó üzlethelyiség a Vasgyári Piac csarnokában!
Miskolc, Újgyőri főtér
Kínálati ár: 60 000 Ft
Kalkulált ár: 169 Є
2 400 Ft/m2
Búzatér szomszédságában irodaház kiadó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 1 158 000 Ft
Kalkulált ár: 3 262 Є
3 000 Ft/m2
Miskolcon a belváros szélén a Bajcsy- Zs. utcában kiadó üzleti célra egy 38m2-es nagygarzon.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 000 Ft
Kalkulált ár: 239 Є
2 237 Ft/m2
Nyíregyháza, Árpád utca, 11 m²-es, lakásban kialakított iroda
Nyíregyháza, Árpád utca
Kínálati ár: 45 000 Ft
Kalkulált ár: 127 Є
nincs megadva
Kiadó üzlet, Budapest VIII. kerület, Palotanegyed
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed, Palotanegyed
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 563 Є
18 182 Ft/m2
Kiadó iroda, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 40 000 Ft
Kalkulált ár: 113 Є
2 000 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Tata, 240nm, 300000 Ft
Tata
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 845 Є
1 250 Ft/m2
Kiadó Gyárépület, Kocs, 6000nm, 450000 Ft
Kocs
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 268 Є
75 Ft/m2
Kiadó Gyárépület, Kocs, 160nm, 550000 Ft
Kocs
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 549 Є
3 438 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Gyárépület, Tata, 845nm, 3000 Ft
Tata
Kínálati ár: 3 000 Ft
Kalkulált ár: 8 Є
4 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, 20nm, 60000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 60 000 Ft
Kalkulált ár: 169 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tata, 220nm, 380000 Ft
Tata
Kínálati ár: 380 000 Ft
Kalkulált ár: 1 070 Є
1 727 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Komárom, 250nm, 900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 900 000 Ft
Kalkulált ár: 2 535 Є
3 600 Ft/m2