Eladó ház- házrész Keszthely, Vonyarcvashegy, Gyenesdiás, Hévíz, Balatonszentgyörgy, Balatonberény
Találati lista: 413
Eladó családi ház, Keszthely, Északi városrész
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є
656 571 Ft/m2
Eladó családi ház, Hévíz, Hévíz
Hévíz, Hévíz
Kínálati ár: 198 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 532 Є
828 452 Ft/m2
Eladó családi ház, Balatonszentgyörgy
Balatonszentgyörgy
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 169 638 Є
380 625 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Hévíz
Hévíz
Kínálati ár: 147 664 399 Ft
Kalkulált ár: 411 321 Є
351 582 Ft/m2
Eladó családi ház, Hévíz, Hévíz
Hévíz, Hévíz
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є
399 600 Ft/m2
Eladó családi ház, Hévíz, Hévíz
Hévíz, Hévíz
Kínálati ár: 84 000 000 Ft
Kalkulált ár: 233 983 Є
571 429 Ft/m2
Eladó családi ház, Vonyarcvashegy
Vonyarcvashegy
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
867 347 Ft/m2
Vonyarcvashegy - 2 generációs családi ház eladó.
Vonyarcvashegy
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 543 175 Є
750 000 Ft/m2
Eladó sorház, Keszthely, Zámor
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 292 201 Є
953 636 Ft/m2
Eladó családi ház, Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy
Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy
Kínálati ár: 469 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 306 407 Є
1 803 846 Ft/m2
Családi Ház-Hévíz-Egregyi városrészében
Hévíz
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є
547 826 Ft/m2
Tavaszi , akciós ajánlat !
Hévíz
Kínálati ár: 197 255 106 Ft
Jelenlegi ár: 197 255 106 Ft
Korábbi ár: 201 209 053 Ft
Kalkulált ár: 549 457 Є201 209 053 Ft
801 850 Ft/m2
Felújított sorházi lakás Hévízen eladó !
Hévíz
Kínálati ár: 152 000 000 Ft
Kalkulált ár: 423 398 Є
760 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyenesdiás, Gyenesdiás
Gyenesdiás, Gyenesdiás
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 250 669 Є
436 845 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínál, egy GYENESDIÁSI CSALÁDI HÁZÁT.
Gyenesdiás
Kínálati ár: 178 000 000 Ft
Kalkulált ár: 495 822 Є
827 907 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Gelencsér utca
Keszthely, Gelencsér utca
Kínálati ár: 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 974 930 Є
1 296 296 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Villa- apartmanház Hévízen eladó !
Hévíz
Kínálati ár: 214 020 007 Ft
Jelenlegi ár: 214 020 007 Ft
Korábbi ár: 218 310 003 Ft
Kalkulált ár: 596 156 Є218 310 003 Ft
475 600 Ft/m2
Kétgenerációs családi ház Keszthelyen
Keszthely
Kínálati ár: 177 230 000 Ft
Jelenlegi ár: 177 230 000 Ft
Korábbi ár: 181 561 000 Ft
Kalkulált ár: 493 677 Є181 561 000 Ft
738 458 Ft/m2
Eladó Ikerház, Hévíz, Nyugati városrész, 120nm, 79000000 Ft
Hévíz, Nyugati városrész
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
658 333 Ft/m2
Eladó Ház, Balatonszentgyörgy 80.000 Ft
Balatonszentgyörgy
Kínálati ár: 80 000 €
Kalkulált ár: 223 Є
1 429 Ft/m2