Eladó ingatlanok Keszthely
Találati lista: 298
Eladó családi ház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
475 510 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Zámor
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 471 944 Є
999 412 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 53 560 000 Ft
Kalkulált ár: 148 778 Є
1 306 341 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 83 550 000 Ft
Kalkulált ár: 232 083 Є
1 305 469 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 72 720 000 Ft
Kalkulált ár: 202 000 Є
1 322 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Nyugati városrész
Keszthely, Nyugati városrész
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
858 140 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 45 480 000 Ft
Kalkulált ár: 126 333 Є
1 196 842 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
1 058 000 Ft/m2
Eladó sorház, Keszthely, Zámor
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
998 889 Ft/m2
Eladó ikerház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
1 100 847 Ft/m2
Eladó ikerház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 358 333 Є
1 093 220 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Keszthely, Nyugati városrész
Keszthely, Nyugati városrész
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 389 Є
1 129 508 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
746 154 Ft/m2
Eladó Ház, Keszthely 99.000.000 Ft
Keszthely
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
682 759 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Keszthelyen Családi ház
Keszthely
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 083 Є
1 214 143 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Északi városrész, 70nm, 55000000 Ft
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
785 714 Ft/m2
Eladó Sorház, Keszthely, Nyugati városrész, Sági János utca, 114nm, 95000000 Ft
Keszthely, Nyugati városrész, Sági János utca
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
833 333 Ft/m2
Építési telek Keszthelyen eladó !
Keszthely
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 61 111 Є
30 014 Ft/m2