Eladó ingatlanok Keszthely
Találati lista: 297
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja a kiváló tulajdonságokkal bíró KESZTHELYI ÉPÍTÉSI TELKET.
Keszthely
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
31 836 Ft/m2
Eladó raktár, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 115 113 600 Ft
Jelenlegi ár: 115 113 600 Ft
Korábbi ár: 116 432 000 Ft
Kalkulált ár: 319 760 Є116 432 000 Ft
287 784 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є89 900 000 Ft
499 412 Ft/m2
Eladó építési telek, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 611 Є
10 573 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
947 500 Ft/m2
Keszthelyen családi ház eladó
Keszthely
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 889 Є
353 909 Ft/m2
Keszthelyi tetőtéri lakás, felújított jófogás!
Keszthely
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 667 Є
750 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
789 474 Ft/m2
Keszthelyen családi ház eladó
Keszthely
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 105 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є110 000 000 Ft
486 111 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kastélypark
Keszthely, Kastélypark
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є
872 727 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
537 190 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
814 130 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Balaton part
Keszthely, Balaton part
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 389 Є76 900 000 Ft
1 277 049 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja KESZTHELYI ÚJÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZAT!
Keszthely
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 305 278 Є
1 036 792 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja KESZTHELYI ÚJÉPÍTÉSŰ Társasházi lakás!
Keszthely
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 305 278 Є
1 056 731 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є
710 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Keszthely, Kertváros, 160nm, 129000000 Ft
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 358 333 Є
806 250 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Északi városrész, 150nm, 119000000 Ft
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є
793 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Keszthely, Belváros, 92nm, 75900000 Ft
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
825 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Zámor, 255nm, 220000000 Ft
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 611 111 Є
862 745 Ft/m2