Eladó ingatlanok Keszthely
Találati lista: 214
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
590 361 Ft/m2
Eladó sorház, Keszthely, Zámor
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 290 582 Є
953 636 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є89 900 000 Ft
499 412 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
947 500 Ft/m2
Keszthelyen családi ház eladó
Keszthely
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
353 909 Ft/m2
Keszthelyi tetőtéri lakás, felújított jófogás!
Keszthely
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
750 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
789 474 Ft/m2
Keszthelyen családi ház eladó
Keszthely
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 105 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є110 000 000 Ft
486 111 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kastélypark
Keszthely, Kastélypark
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
872 727 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
537 190 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
814 130 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Balaton part
Keszthely, Balaton part
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є76 900 000 Ft
1 277 049 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja KESZTHELYI ÚJÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZAT!
Keszthely
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є
1 036 792 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Kertváros, 160nm, 129000000 Ft
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
806 250 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Északi városrész, 150nm, 119000000 Ft
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
793 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Keszthely, Belváros, 92nm, 75900000 Ft
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
825 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínál egy akár két generációs KESZTHELYI CSALÁDI HÁZAT
Keszthely
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 379 501 Є
456 667 Ft/m2
Keszthely-Kertváros családi ház
Keszthely
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є
505 054 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
775 728 Ft/m2
Eladó Ház, Keszthely 699.000 Ft
Keszthely
Kínálati ár: 699 000 €
Kalkulált ár: 1 936 Є
4 369 Ft/m2