Eladó és kiadó ingatlanok Kehidakustányban
Találati lista: 105
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó üdülőtelek, Kehidakustány, Üdülőövezeti telek eladó!
Kehidakustány, Üdülőövezeti telek eladó!
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 778 Є
nincs megadva
Eladó üdülőtelek, Kehidakustány, Keresztnyárfás mellett
Kehidakustány, Keresztnyárfás mellett
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 778 Є
17 857 Ft/m2
Új építésű, egyszintes 3 szoba + nappalis családi ház Kehidakustányban eladó – 720 m2-es telekkel!
Kehidakustány
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 278 Є
543 651 Ft/m2
Eladó apartman, garzon, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
694 167 Ft/m2
Eladó Telek, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 889 Є
6 944 Ft/m2
Eladó Ház, Kehidakustány 52.000.000 Ft
Kehidakustány
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 444 Є
356 164 Ft/m2
Eladó családi ház, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
424 183 Ft/m2
Eladó családi ház, Kehidakustány, Kehidakustány
Kehidakustány, Kehidakustány
Kínálati ár: 125 905 500 Ft
Kalkulált ár: 349 738 Є
629 528 Ft/m2
Eladó építési telek, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 128 889 Є
4 553 Ft/m2
Eladó családi ház, Kehidakustány, Kehidakustány
Kehidakustány, Kehidakustány
Kínálati ár: 52 160 850 Ft
Jelenlegi ár: 52 160 850 Ft
Korábbi ár: 52 758 250 Ft
Kalkulált ár: 144 891 Є52 758 250 Ft
579 565 Ft/m2
Kehidakustányban szántó eladó!
Kehidakustány
Kínálati ár: 2 000 000 Ft
Kalkulált ár: 5 556 Є
2 472 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínál egy felújított KEHIDAKUSTÁNYI társasházi lakást.
Kehidakustány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
522 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Kehidakustány 52.000.000 Ft
Kehidakustány
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 444 Є49 900 000 Ft
356 164 Ft/m2
Eladó Belterületi építési telek Kehidakustány közelében Barátszigeten
Kehidakustány
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є
3 984 Ft/m2
Eladó családi ház, Kehidakustány
Kehidakustány
Kínálati ár: 350 000 €
Kalkulált ár: 972 Є
1 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Kehidakustány, Kehidakustány
Kehidakustány, Kehidakustány
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є68 500 000 Ft
432 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Kehidakustány, Kehidakustány
Kehidakustány, Kehidakustány
Kínálati ár: 66 550 050 Ft
Jelenlegi ár: 66 550 050 Ft
Korábbi ár: 67 312 250 Ft
Kalkulált ár: 184 861 Є67 312 250 Ft
605 000 Ft/m2
Eladó Vendéglátás, Kehidakustány 88.000.000 Ft
Kehidakustány
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 244 444 Є
550 000 Ft/m2
63 nm-es újszerű lakás Kehidakustányban teljes berendezéssel
Kehidakustány
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 111 Є
777 778 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja KEHIDAKUSTÁNYI CSALÁDI HÁZÁT!
Kehidakustány
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
437 375 Ft/m2