Eladó lakás Jász-Nagykun-Szolnok megye
Találati lista: 352
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 465 Є
57 692 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 900 000 Ft
Korábbi ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є27 800 000 Ft
289 247 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 776 Є
83 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 465 Є
57 692 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
65 476 Ft/m2
Eladó Lakás, Cserkeszőlő
Cserkeszőlő
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
1 055 556 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Törökszentmiklós
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 35 700 000 Ft
Kalkulált ár: 98 892 Є
510 000 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Törökszentmiklós
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 36 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 800 000 Ft
Korábbi ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 101 939 Є37 800 000 Ft
525 714 Ft/m2
Eladó új, modern 41 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 41 860 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 860 000 Ft
Korábbi ár: 43 225 000 Ft
Kalkulált ár: 115 956 Є43 225 000 Ft
1 020 976 Ft/m2
Eladó új, modern 54 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 53 820 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 820 000 Ft
Korábbi ár: 55 575 000 Ft
Kalkulált ár: 149 086 Є55 575 000 Ft
996 667 Ft/m2
Eladó új, modern 71 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 72 210 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 210 000 Ft
Korábbi ár: 74 700 000 Ft
Kalkulált ár: 200 028 Є74 700 000 Ft
1 017 042 Ft/m2
Eladó új, modern 78 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 75 255 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 255 000 Ft
Korábbi ár: 77 850 000 Ft
Kalkulált ár: 208 463 Є77 850 000 Ft
964 808 Ft/m2
Eladó lakás Törökszentmiklós központjában!
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є
539 063 Ft/m2
Eladó 1.emeleti felújított lakás Szolnok abszolút belvárosában!
Szolnok
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 400 000 Ft
723 529 Ft/m2
Martfűn eladó tégla építésű lakás!
Martfű
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
479 630 Ft/m2
Eladó téglalakás, Újszász, csendes
Újszász, csendes
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
137 209 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Szolnokon eladó 1. emeleti, 54 m²-es téglalakás!
Szolnok, Tallinn
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
627 778 Ft/m2
Vasútállomásnál 30 nm-es, garzonlakás eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
926 667 Ft/m2
Eladó lakás Szolnok belvárosában!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 27 600 000 Ft
Kalkulált ár: 76 454 Є
766 667 Ft/m2
Szolnok belvárosi lakás eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
641 429 Ft/m2