Eladó lakás Jász-Nagykun-Szolnok megye
Találati lista: 354
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Martfű
Martfű
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
500 000 Ft/m2
Szolnokon belvárosi garzon eladó - erkélyes, csendes remek befektetés!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
728 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
503 361 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Szolnok
Szolnok
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
457 798 Ft/m2
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 18 999 000 Ft
Kalkulált ár: 52 629 Є
422 200 Ft/m2
Eladó szolnokon a Meder utcában egy 77 m2-es 2+1 szobás lakás.
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 249 Є
516 883 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
708 333 Ft/m2
Mezőtúron eladó egy kétszintes 111 m2-es társasház !
Mezőtúr
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
135 135 Ft/m2
Minden igényt kielégítő, napfényes lakás eladó Jászberényben
Jászberény
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
445 122 Ft/m2
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 18 999 000 Ft
Kalkulált ár: 52 629 Є
422 200 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szolnok, Lengyel Légió utca 2
Szolnok, Lengyel Légió utca 2, Belváros
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
755 128 Ft/m2
Szolnok és Panoráma
Szolnok
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 183 Є
576 271 Ft/m2
Eladó Lakás, Jászberény
Jászberény
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
882 353 Ft/m2
Eladó Lakás, Jászberény
Jászberény
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
882 353 Ft/m2
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 18 999 000 Ft
Kalkulált ár: 52 629 Є
422 200 Ft/m2
Kunszentmártonban eladó földszinti, felújítandó társasházi lakás
Kunszentmárton
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Kalkulált ár: 31 856 Є
138 554 Ft/m2
Eladó Lakás, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 18 999 000 Ft
Kalkulált ár: 52 629 Є
422 200 Ft/m2
Jászapáti központjában, 2 szintes, 119 nm-es, 6 szobás, lakás eladó
Jászapáti
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
536 975 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tiszafüred
Tiszafüred
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
673 077 Ft/m2
Szolnokon eladó téglalakás
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є25 500 000 Ft
461 111 Ft/m2