Eladó ingatlanok Jász-Nagykun-Szolnok megye
Találati lista: 1949
Cserkeszőlőn eladó 5 szobás, nappalis családi ház nagy terasszal
Cserkeszőlő
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
381 250 Ft/m2
Pusztamonostoron 74 nm-es, 2 szobás parasztház eladó
Pusztamonostor
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
272 603 Ft/m2
Jászdózsán 63 nm-es, erősen felújítandó vagy lebontandó ház eladó
Jászdózsa
Kínálati ár: 2 590 000 Ft
Kalkulált ár: 7 194 Є
41 111 Ft/m2
63 nm-es, családi ház eladó!
Alattyán
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 000 000 Ft
Korábbi ár: 11 499 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є11 499 000 Ft
174 603 Ft/m2
Jászapátin 200 nm-es telken, 55 nm-es, 2 szobás családi ház eladó!
Jászapáti
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
361 818 Ft/m2
Eladó új, modern 41 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 41 860 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 860 000 Ft
Korábbi ár: 43 225 000 Ft
Kalkulált ár: 116 278 Є43 225 000 Ft
1 020 976 Ft/m2
Eladó új, modern 54 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 53 820 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 820 000 Ft
Korábbi ár: 55 575 000 Ft
Kalkulált ár: 149 500 Є55 575 000 Ft
996 667 Ft/m2
Eladó új, modern 71 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 72 210 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 210 000 Ft
Korábbi ár: 74 700 000 Ft
Kalkulált ár: 200 583 Є74 700 000 Ft
1 017 042 Ft/m2
Eladó új, modern 78 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 75 255 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 255 000 Ft
Korábbi ár: 77 850 000 Ft
Kalkulált ár: 209 042 Є77 850 000 Ft
964 808 Ft/m2
Jászárokszálláson felújított, 79 nm-es, 3 szobás családi ház eladó
Jászárokszállás
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
424 051 Ft/m2
Eladó kétgenerációs családi ház Törökszentmiklós központjában!
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
341 040 Ft/m2
Eladó családi ház Törökszentmiklóson a G-Faluban!
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 278 Є
216 418 Ft/m2
Eladó lakás Törökszentmiklós központjában!
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 833 Є
539 063 Ft/m2
Eladó 1.emeleti felújított lakás Szolnok abszolút belvárosában!
Szolnok
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є37 400 000 Ft
723 529 Ft/m2
Felújított családi ház eladó Újszászon!
Újszász
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 389 Є
405 556 Ft/m2
Alattyánon eladó családi ház!
Alattyán
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
276 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Újszászon eladó családi ház!
Újszász
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 76 389 Є
392 857 Ft/m2
Eladó Kengyelen 3szobás családi ház!
Kengyel
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
177 381 Ft/m2
Eladó Kétpón egy 4 szobás 116m2-es tetőteres családi ház + csarnok
Kétpó
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 500 Є
426 724 Ft/m2
Családi ház eladó Szandaszőlősön
Szolnok
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 277 750 Є
624 938 Ft/m2