Eladó ingatlanok Jász-Nagykun-Szolnok megye
Találati lista: 1965
Eladó Építési telek, Tiszaroff, Attila utca, 976nm, 1200000 Ft
Tiszaroff, Attila utca
Kínálati ár: 1 200 000 Ft
Kalkulált ár: 3 343 Є
1 230 Ft/m2
Eladó Építési telek, Tiszaroff, Liliom utca, 1007nm, 2400000 Ft
Tiszaroff, Liliom utca
Kínálati ár: 2 400 000 Ft
Kalkulált ár: 6 685 Є
2 383 Ft/m2
Eladó Építési telek, Karcag, Árok utca, 627nm, 6900000 Ft
Karcag, Árok utca
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 220 Є
11 005 Ft/m2
Eladó Építési telek, Berekfürdő, Fürdő utca, 500nm, 6250000 Ft
Berekfürdő, Fürdő utca
Kínálati ár: 6 250 000 Ft
Kalkulált ár: 17 409 Є
12 500 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Kunmadaras, Malom utca, 678nm, 44516000 Ft
Kunmadaras, Malom utca
Kínálati ár: 44 516 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 516 000 Ft
Korábbi ár: 44 516 000 Ft
Kalkulált ár: 124 000 Є44 516 000 Ft
65 658 Ft/m2
Eladó Építési telek, Kunmadaras, Táncsics Mihály utca, 1157nm, 3500000 Ft
Kunmadaras, Táncsics Mihály utca
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 749 Є
3 025 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tiszafüred, Üdülőterület
Tiszafüred, Üdülőterület
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
822 785 Ft/m2
Eladó Telek, Nagyiván
Nagyiván
Kínálati ár: 1 400 000 Ft
Kalkulált ár: 3 900 Є
1 194 Ft/m2
Eladó építési telek, Nagyiván, Fő úthoz közel, csendes
Nagyiván, Fő úthoz közel, csendes
Kínálati ár: 1 400 000 Ft
Kalkulált ár: 3 900 Є
nincs megadva
Eladó Önálló garázs, Tiszafüred
Tiszafüred, Belváros
Kínálati ár: 10 515 600 Ft
Kalkulált ár: 29 291 Є
525 780 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszafüred
Tiszafüred, Belváros
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є
854 286 Ft/m2
Eladó Szolnokon a Lidl Áruház szomszédságában egy családi ház.
Szolnok
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є
458 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tiszafüred, Belváros
Tiszafüred, Belváros
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є
854 286 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Tiszafüred, Belváros
Tiszafüred, Belváros
Kínálati ár: 10 515 600 Ft
Kalkulált ár: 29 291 Є
525 780 Ft/m2
Eladó építési telek, Martfű, Település széle
Martfű, Település széle
Kínálati ár: 7 006 209 Ft
Kalkulált ár: 19 516 Є
nincs megadva
Eladó háromszobás családi ház Tiszaroffon!
Tiszaroff
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
183 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Újszászon eladó egy 104 nm-es 2 szobás részben felújított családi ház
Újszász
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 136 Є
307 692 Ft/m2
Eladó gyárépület, Karcag, Iparterület
Karcag, Iparterület
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є45 900 000 Ft
326 364 Ft/m2
Befektetők figyelem!Tiszaföldváron ipari ingatlan eladó!
Tiszaföldvár
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
101 837 Ft/m2
Tiszapüspökiben felújított 68 nm-es családi ház eladó!
Tiszapüspöki
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 248 Є
154 412 Ft/m2