Eladó ingatlanok Jász-Nagykun-Szolnok megye
Találati lista: 1966
Eladó Ház, Jászkisér
Jászkisér
Kínálati ár: 13 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 200 000 Ft
Korábbi ár: 13 790 000 Ft
Kalkulált ár: 36 769 Є13 790 000 Ft
146 667 Ft/m2
Magas színvonalú mediterrán ház Szolnokon!
Szolnok
Kínálati ár: 207 990 000 Ft
Kalkulált ár: 579 359 Є
407 824 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Berekfürdő, 52nm, 28900000 Ft
Berekfürdő
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 501 Є29 900 000 Ft
555 769 Ft/m2
Tiszapüspöki központjában 140 nm-es családi ház eladó!
Tiszapüspöki
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
213 571 Ft/m2
Eladó panellakás, Szolnok, Karczag László utca 8
Szolnok, Karczag László utca 8, Széchenyi városrész
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 82 173 Є
578 431 Ft/m2
Eladó gyep, Tiszasüly
Tiszasüly
Kínálati ár: 1 100 000 Ft
Kalkulált ár: 3 064 Є
44 Ft/m2
Eladó építési telek Jászapáti központjában
Jászapáti
Kínálati ár: 2 350 000 Ft
Kalkulált ár: 6 546 Є
1 998 Ft/m2
Eladó Ház, Jászfényszaru
Jászfényszaru
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є64 900 000 Ft
286 364 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Ház, Csépa
Csépa
Kínálati ár: 6 600 000 Ft
Kalkulált ár: 18 384 Є
60 000 Ft/m2
Szolnok belvárosában Boldog S úton raktár (pincehelyiség) eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 928 Є
53 763 Ft/m2
Szolnokon a Városmajor úton 1+1 félszobás jó állapotú lakás eladó
Szolnok, Tallinn városrész, Tallinn városrész
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 86 351 Є
738 095 Ft/m2
Szolnokon a belvárosban felújított 3 szobás családi ház eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 000 000 Ft
Korábbi ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є87 900 000 Ft
1 026 316 Ft/m2
Eladó Ház, Jászfényszaru
Jászfényszaru
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є64 900 000 Ft