Eladó ingatlanok Jánossomorja
Találati lista: 57
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Jánossomorján újépítésű társasházban 32m2-es utcafronti üzlethelyiség eladó
Jánossomorja
Kínálati ár: 45 700 000 Ft
Kalkulált ár: 127 298 Є
1 428 125 Ft/m2
kiemelt
Jánossomorján 46,3m2-es újépítésű lakás eladó
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 610 000 Ft
Kalkulált ár: 118 691 Є
926 304 Ft/m2
kiemelt
Eladó társasházi lakás, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 563 Є
1 128 205 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 147 532 Є
1 038 510 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 690 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó telek Jánossomorján
Jánossomorja
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 646 Є
33 511 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 84 999 000 Ft
Kalkulált ár: 236 766 Є
965 898 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 99 998 999 Ft
Kalkulált ár: 278 549 Є
505 045 Ft/m2
Eladó ház, Jánossomorja
Jánossomorja, Tarcsai utca
Kínálati ár: 734 508 500 Ft
Jelenlegi ár: 734 508 500 Ft
Korábbi ár: 754 096 500 Ft
Kalkulált ár: 2 045 985 Є754 096 500 Ft
1 840 873 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 100 279 Є
500 000 Ft/m2
Eladó építési telek, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
25 000 Ft/m2
Eladó Ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 805 Є
808 824 Ft/m2
Eladó Ház, Jánossomorja
Jánossomorja, Rózsa utca
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 805 Є
743 243 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 565 Є69 000 000 Ft
732 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 766 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 858 Є
973 214 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó műhely, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є40 000 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó sorház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 716 Є
593 617 Ft/m2
Eladó ház, Jánossomorja
Jánossomorja, Óvoda utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
302 525 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 741 Є
894 632 Ft/m2