Ingatlanok az egész országban
Találati lista: 74318
Nyíregyházán Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tököl, Nincs megadva, 75nm, 78800000 Ft
Tököl, Nincs megadva
Kínálati ár: 78 800 000 Ft
Kalkulált ár: 219 499 Є
1 050 667 Ft/m2
Eladó ház, Földeák
Földeák, Dózsa György utca
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є39 900 000 Ft
452 326 Ft/m2
Megvételre kínálunk Pécelen, gyönyörű környezetben egy új építésű, panorámás, teraszos, 4 szobás, dupla garázsos, 140 m²-es ikerházat. A ház tájolása és elosztása kiváló, tágas, világos, nyitott nagy
Pécel
Kínálati ár: 136 700 000 Ft
Kalkulált ár: 380 780 Є
976 429 Ft/m2
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társasházban lévő, 1 + 2 félszobás, 58 m2 -es, erkélyes panellakás.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Kalkulált ár: 180 501 Є
1 117 241 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 83 300 000 Ft
Kalkulált ár: 232 033 Є
867 708 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
1 710 526 Ft/m2
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoskeresztúron, teraszos, erkélyes, 120 nm-es, 4 szobás, garázsos, ikerházat mely akár két generációssá alakítható és egy önálló 60 nm-es ház
Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Rákoskeresztúr
Kínálati ár: 119 700 000 Ft
Kalkulált ár: 333 426 Є
665 000 Ft/m2
Eladó ház, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg, Landorhegy, Landorhegy
Kínálati ár: 205 000 000 Ft
Kalkulált ár: 571 031 Є
549 598 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monoron egy FELÚJÍTOTT, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 96 nm-es, 5 szobás ikerházat.
Monor, Strázsahegy
Kínálati ár: 89 800 000 Ft
Kalkulált ár: 250 139 Є
935 417 Ft/m2
Eladó lakás, Vasvár
Vasvár, Belváros
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 990 000 Ft
Korábbi ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 894 Є34 990 000 Ft
610 926 Ft/m2
Eladó ház, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg, Ola, Ola
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є89 900 000 Ft
725 641 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 1. ker., Vár
Budapest I. kerület, Várnegyed, Dísz tér, Várnegyed
Kínálati ár: 277 000 000 Ft
Kalkulált ár: 771 588 Є
1 538 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є
1 293 478 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Kemecse
Kemecse
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
420 313 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
807 353 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó telek, Kecskemét
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
107 422 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
1 270 909 Ft/m2
Eladó ipari, Bugyi
Bugyi
Kínálati ár: 600 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 671 309 Є
6 333 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
30 399 Ft/m2