Ingatlan Tóalmás, eladó és kiadó ingatlanok Tóalmáson
Találati lista: 35
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Tóalmás, Óvoda közelében
Tóalmás, Óvoda közelében
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 958 Є
385 227 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Tóalmás, Közel a fürdőhőz!
Tóalmás, Közel a fürdőhőz!
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 64 426 Є
741 935 Ft/m2
Tóalmás, Béke út, 156 m²-es, 2 generációs, családi ház, 3 szobás
Tóalmás, Béke út
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 759 Є
223 718 Ft/m2
Tóalmás, Strand utca, 250 m²-es, telek
Tóalmás, Strand utca
Kínálati ár: 9 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 700 000 Ft
Korábbi ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 171 Є10 900 000 Ft
38 800 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Tóalmás, Öregszőlő
Tóalmás, Öregszőlő
Kínálati ár: 2 100 000 Ft
Kalkulált ár: 5 882 Є
3 022 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Tóalmás, Öregszőlő
Tóalmás, Öregszőlő
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 7 003 Є
3 121 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Tóalmás, Öregszőlő
Tóalmás, Öregszőlő
Kínálati ár: 2 400 000 Ft
Kalkulált ár: 6 723 Є
2 978 Ft/m2
Eladó Telek, Tóalmás
Tóalmás
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 810 Є
13 386 Ft/m2
Eladó ház, Tóalmás
Tóalmás, Nyár utca
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 748 Є
498 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tóalmás, Strand utca, 40nm, 79950000 Ft
Tóalmás, Strand utca
Kínálati ár: 79 950 000 Ft
Kalkulált ár: 223 950 Є
1 998 750 Ft/m2
Eladó Ház, Tóalmás
Tóalmás
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 067 Є
173 913 Ft/m2
Eladó Ipari terület, Tóalmás
Tóalmás
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 958 Є
116 897 Ft/m2
Eladó Ház, Tóalmás
Tóalmás
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 067 Є
173 913 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tóalmás, 65nm, 26500000 Ft
Tóalmás
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 500 000 Ft
Korábbi ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 74 230 Є27 500 000 Ft
407 692 Ft/m2
Eladó Kúria, Tóalmás, 153nm, 99000000 Ft
Tóalmás
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 311 Є107 000 000 Ft
647 059 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tóalmás, 153nm, 99000000 Ft
Tóalmás
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 311 Є107 000 000 Ft
647 059 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Tóalmás, Boglárka utca
Tóalmás, Boglárka utca
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 832 Є
606 383 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tóalmás, 42nm, 18700000 Ft
Tóalmás
Kínálati ár: 18 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 700 000 Ft
Korábbi ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 381 Є22 000 000 Ft
445 238 Ft/m2
Eladó jó állapotú, 3 szobás ház, nagy telekkelTóalmás
Tóalmás
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 140 028 Є
819 508 Ft/m2
Eladó tanya, Tóalmás, Legelődűlő3,4,5.6
Tóalmás, Legelődűlő3,4,5.6
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 782 Є
8 695 Ft/m2