Ingatlanok Budapest V. kerület
Találati lista: 612
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 575 000 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó világos, 55 m²-es lakás a Múzeum körúton, páratlan kilátással a Nemzeti Múzeumra!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 944 Є
1 780 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, 105nm, 165000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 458 333 Є
1 571 429 Ft/m2
Eladó vendéglő, étterem, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 833 333 Є
2 307 692 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 990 000 Ft
Kalkulált ár: 2 750 Є
7 984 Ft/m2
185 négyzetméteres, 5 szobás, beköltözhető, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Királyi bérpalota
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
2 162 162 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest V. kerület Múzeum körút 250.000 Ft
Budapest V. kerület, Múzeum körút
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
7 143 Ft/m2
127 négyzetméteres, 3 szobás, jó állapotú, utcai, kiadó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca, Belváros
Kínálati ár: 990 000 Ft
Kalkulált ár: 2 750 Є
7 795 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 833 333 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó üzlet, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 205 000 000 Ft
Kalkulált ár: 569 444 Є
2 113 402 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest V. kerület, Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 222 Є
2 271 186 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 900 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є24 900 000 Ft
1 990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Galamb utca, 100nm, 179000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Galamb utca, Belváros
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 497 222 Є
1 790 000 Ft/m2
Airbnb-re teremtve az V. kerületben!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
3 612 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., 90nm, 159000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., Belváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 441 667 Є
1 766 667 Ft/m2
226 négyzetméteres, felújított, eladó vendéglátó egység
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 235 000 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 652 778 Є299 000 000 Ft
1 039 823 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
280 négyzetméteres, 12 szobás, jó állapotú, utcai, kiadó iroda
Budapest V. kerület, Váci utca
Kínálati ár: 900 000 Ft
Kalkulált ár: 2 500 Є
3 214 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest V. kerület Régi posta utca 890.000 Ft
Budapest V. kerület, Régi posta utca
Kínálati ár: 890 000 Ft
Kalkulált ár: 2 472 Є
9 889 Ft/m2
48 négyzetméteres, 1 szobás, 1 félszobás, felújított, eladó lakás
Budapest V. kerület, Lipótváros, PARLAMENTNÉL a Kossuth terén eladó lakás, Lipótváros
Kínálati ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 325 000 Є
2 437 500 Ft/m2
203 négyzetméteres, eladó üzlethelyiség
Budapest V. kerület, Belváros, ELADÓ üzlethelyiség, akár vendéglátónak is, Belváros
Kínálati ár: 2 700 000 Є
Kalkulált ár: 0 Ft
13 300 €/m2