Sopron, Aranyhegyi lakópark
-
Kínálati ár: 50 000 Ft
Kalkulált ár: 139 Є -
15 m2
Alapterület
- Alapterület 15 m2
- Telekterület -
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339113
- Négyzetméter ár 3 333 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Garázs
- Típus Egyedi garázs
- Építés éve 2017
Az ingatlan leírása
Sopronban az Aranyhegyen, a Tárczy-H. Antal utcában kiadó egy 15 nm-es árammal ellátott garázs.Az ingatlan elektromos kapuval ellátott. A környéken nehéz a parkolás, így megoldás lehet mindazoknak, akiknek nincs saját parkolójuk vagy esetleg a második autójukat szeretnék biztonságban tudni.
A garázs azonnal birtokba vehető, a későbbiekben meg is vásárolható.