Dunakeszi
-
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 000 Є -
61 m2
Alapterület
- Alapterület 61 m2
- Telekterület -
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9336781
- Négyzetméter ár 1 032 787 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Kereskedelmi és ipari ingatlan
Az ingatlan leírása
Eladó 61 nm-es üzlethelyiség kiváló lehetőségekkel, 32 nm-es pincével és 100 nm-es zárt kerttel!Az ingatlan normál állapotú, ugyanakkor korszerűsítést igényel, így új tulajdonosa saját igényeire szabhatja. Az üzlethelyiséghez tartozik egy 32 nm-es pincehelyiség, amely kiválóan alkalmas raktározásra vagy egyéb kiegészítő funkciókra.
A 100 nm-es zárt kert különleges értéket képvisel, amely számos hasznosítási lehetőséget kínál – akár vendégtérként, pihenőkertként vagy tárolási célra.
A fűtésről korszerű kondenzációs kazán gondoskodik radiátoros hőleadással, a műanyag nyílászárók pedig hozzájárulnak az energiahatékony működéshez.
Az ingatlan ideális lehet üzletnek, irodának, szolgáltató egységnek vagy akár befektetésnek is.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!