Balatonboglár, Balatonboglár
-
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 845 Є -
130 m2
Alapterület
-
900 m2
Telekterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 130 m2
- Telekterület 900 m2
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9321912
- Négyzetméter ár 383 846 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Üdülő, hétvégi ház
- Típus Üdülő, nyaraló
- Építés éve 1980
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
Balatonboglár kertvárosi részén , Szőlőskislakon kínálunk megvételre egy családi házat, melynek felújítása már elkezdödött.A ház ideális választás lehet nagyobb családoknak, több generációnak vagy akár befektetésnek is.
Az ingtlanon belül 4 szoba, található. amelyek tágas és világos életteret biztosítanak.
2 fürdőszoba , ami kényelmet nyújt akár nagyobb család számára is.
A ház részben felújított (víz, villany, csatornavezetékek cseréje megtörtént), a munkálatok egy része még befejezésre vár, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja
A telek könnyen karbantartható, ideális méretű udvarral, több melléképülettel.
A telken egy részben zárt nyári konyha is helyet kapott, ami kiváló lehetőséget nyújt családi összejövetelekre, baráti grillezésekre.
A ház melegét akár inverters klímával akár kandallóval lehet megoldani. Melegvízet villanybojler szolgáltatja.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon bizalommal.
Az adatok téjékoztató jellegűek.
Szőlőskislak, Somogy vármegye, Balatonboglár városrésze.Elhelyezkedés: A Lengyeltóti és Balatonboglár közötti 6711-es út mentén, az M7-es autópályától kb. 3 km-re.Történelem: A 16. században már népes falu volt (16 porta), a török időkben elnéptelenedett, majd 1730-1740 körül népesült be újra.Közigazgatás: 1986-ban csatolták Boglárlelléhez, 1991 óta a függetlenné vált Balatonboglár része.Közlekedés: Kerékpárút köti össze Szőlősgyörökkel és Gyugyival.