Budapest XI. kerület, Lágymányos, Allee közelében XI. Ker, Lágymányos
-
Kínálati ár: 109 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 500 000 Ft
Korábbi ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 303 324 Є113 000 000 Ft
-
57 m2
Alapterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 57 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9266571
- Négyzetméter ár 1 921 053 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 2.
Az ingatlan leírása
Világos, modern,újszerű szerethető otthon Újbuda szívében – egy lakás, ahová jó megérkezni, és amit könnyű hosszú távon is otthonként vagy befektetésként elképzelni.XI. kerületben, a Karinthy Frigyes úton, eladó egy 57nm-es amerikai konyhás nappalis+2hálós, dupla fürdős, erkélyes,klímás lakás liftes hangulatos társasházban.
Alapadatok
57 m² alapterület + erkély
3 szoba (amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló háló)
2. emelet, liftes, 5 szintes társasház
Tégla építés
Duplakomfortos (2 fürdőszoba)
Friss gépészet és elektromos hálózat
Letisztult, világos, könnyen berendezhető terek
Elosztás
Amerikai konyhás nappali, mint a lakás központja
Két külön nyíló hálószoba
Két teljes értékű fürdőszoba
Erkély, amely kellemes plusz teret ad a mindennapokhoz
Elhelyezkedés
XI. kerület, Karinthy Frigyes út
Pár perc sétára a 4-es metrótól és a 4-6-os villamostól
BME, ELTE, Corvinus gyorsan elérhető
Kiváló infrastruktúra: üzletek, éttermek, szolgáltatások a közelben
Miért jó választás
Kiadásra ideális, könnyen bérbe adható elosztás
Több lakó számára is kényelmesen használható
Családoknak is praktikus, jól élhető tér
Ritka előny ebben a méretben a két fürdőszoba
Összegzés
Egy igényesen felújított, átgondolt otthon, amely azonnal költözhető, és Újbuda egyik legjobb részén kínál biztos értéket – akár saját célra, akár befektetésként. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 392421