Tata, Városközpont
-
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є -
64 m2
Alapterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 64 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337187
- Négyzetméter ár 1 154 688 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Társasházi lakás
- Emelet 9.
- Állapot Átlagos
- Fűtés Távfűtés
- Építés éve 1980
Az ingatlan leírása
Ébredjen minden nap az Öreg-tó és a tatai vár lenyűgöző panorámájára!Tata városközpontjában, liftes, szigetelt (csúsztatott zsalu) társasház 9. emeletén eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, kivételes adottságokkal rendelkező, világos lakás.
Az ingatlan egyik legnagyobb értéke az örökpanoráma, valamint a tóra néző erkély, amely különleges hangulatot biztosít a mindennapokhoz a nap bármely szakán.
A lakás jól átgondolt elrendezésű: tágas konyhával rendelkezik, a nappaliban külön étkezőrész került kialakításra, így ideális családi összejövetelekhez is. A fürdőszobában modern, épített tusoló található, a wc külön helyiségben kapott helyet. A két hálószoba ablakai redőnnyel és szúnyoghálóval szereltek, a közlekedőben pedig egy praktikus, Stanley beépített tükrös gardróbszekrény segíti a tárolást.
Az ingatlan távfűtéses, valamint korszerű Midea hűtő-fűtő klímával ellátott, így minden évszakban kényelmes.
Elhelyezkedése kiváló: 300 méteren belül minden fontos szolgáltatás megtalálható, többek között SPAR, drogéria, gyógyszertár, posta, bankok, iskola, óvoda, mozi, valamint számos kisebb üzlet és buszmegállók.
A természet közelsége is kiemelkedő: az Öreg-tó mindössze 5–6 perc sétára, míg a Cseke-tó és az Angolkert körülbelül 4 perc alatt gyalogosan elérhető.
Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik központi elhelyezkedés mellett, mégis nyugodt, panorámás környezetben szeretnének élni, vagy értékálló befektetést keresnek Tatán.