Nyíregyháza
-
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 247 632 Є -
137 m2
Alapterület
-
100 m2
Telekterület
-
5
Szobaszám
- Alapterület 137 m2
- Telekterület 100 m2
- Szobaszám 5
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337692
- Négyzetméter ár 648 905 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Sorház
- Emelet földszint
- Állapot Újszerű állapotú
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 1985
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Nyíregyháza - Ságvári kertváros kedvelt részén, 137 nm-es, nappali + 4 szobás, téglaépítésű, szigetelt, duplakomfortos sorház, 100 m²-es pihenőkerttel, garázzsal jó állapotban eladó!Főbb paraméterek:
- műanyag nyílászáró
- műanyag bejárati ajtó
- új beltéri ajtók
- egyedi gázfűtés - padlófűtés
- 2 db fürdőszoba - WC
- felújított vízhálózat, villanyvezeték, és fűtésrendszer
- burkolata: járólap és vinyl padló
- fedett terasz (25 nm)
- 1 állásos garázs
- 2 fedett autóbeálló
Az ingatlanhoz 100 nm-es, parkosított pihenőkert, valamint melléképület tartozik. A bútorok egy része igény esetén maradhat, melyet a vételár magába foglal. Hívjon, ha szeretné megtekinteni!
Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.Az ingatlan azonosítója: 70269Érdeklődni: