Szolnok
-
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 211 Є -
54 m2
Alapterület
-
1 + 2 fél
Szobaszám
- Alapterület 54 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1 + 2 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9262006
- Négyzetméter ár 722 037 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Panellakás
- Emelet 7.
- Állapot Átlagos
- Építés éve 1977
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Széchenyi lakótelepen 54 m2 hasznos alapterületű hetedik emeleti erkélyes panel lakás eladó!Az otthon egy szobával, kettő félszovával, egy fürdőszobával, egy különnyíló WC- helyiséggel, egy előszobával, egy kölekedővel és egy erkéllyel rendelkezik. A szobák laminált padló-, a többi helyiség járólap- és PVC-burkolatot kapott.
A jelenleg kialakított két félszoba egybenyitható, így akár egy 15 m2 nagyságú helyiséggé módosítható. A fürdőszoba és WC újraburkolása korábban megtörtént. Az épület homlokzata eredeti normál állapotú. A külső nyílászárók új többrétegű műanyagra cseréltek, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátottak. A belső nyílászárók és a bejárati ajtó eredetiek, fából készültek, normál állapotban vannak.
A közművek közül az egyfázisú villany ( 1x16 Amper ), valamint a vezetékes víz és a csatorna rendelkezésre állnak. A lakás a konyhában átalánydíjas gáz-bekötéssel rendelkezik. Az otthon melegéről egyedi mérővel ellátott távhő gondoskodik, radiátoros hőleadással. A hideg- és melegvíz, a villany, valamint a távhő mérésére az egyedi mérőórák rendelkezésre állnak. A bútorok és berendezési tárgyak a vételár részét képezik.
A lépcsőház jó állapotú, tiszta, zárt, kaputelefonos rendszerrel nyitható. További előnye, hogy minden szinten kettő lakásonként zárható a folyosó. A házban két hívólift van, melyből az egyik a szomszéd lépcsőházból közelíthető meg a földszinten és a 7. emeleten. A folyosón központi szemétledobó is rendelkezésre áll. A parkolás az épület köré kialakított parkolóban ingyenes. A lakás rezsi- és közös költsége alacsony.
Az ingatlan mérete és elosztása miatt kiválóan alkalmas lehet fiatal családok, egyedülállók számára és bérbeadásra egyaránt. A közelben pár perc sétával minden elérhető: buszmegálló, iskola, óvoda, játszótér, posta, élelmiszer boltok, orvosi rendelő, gyógyszertár, drogéria, cukrászda és egyéb bevásárló egységek.
A hidetés tájékoztató jellegű, az ingatlanról pontos adatokat a megtekintést követően a tulajdonos által elmondottak alapján tudunk garatálni.
A lakás jelenleg lakott, birtokba adása a kifizetést követően megbeszélés szerint lehetséges.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkostrukcióival, egyéb banki termékek lehetőségével tudunk segíteni díjmentesen, sorbanállás nélkül! Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Eladó ingatlanokat keresünk meglévő és külföldi partnereink számára!