Nyíregyháza
-
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 928 Є -
51 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 51 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337241
- Négyzetméter ár 801 961 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Panellakás
- Emelet 4.
- Állapot Felújított
- Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
- Építés éve 1985
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó!Nyíregyházán, a Toldi utcában, az állomás és a belváros közelében kínálok megvételre egy 51 nm-es, 4. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakást, 10 emeletes liftes társasházban.
Az ingatlan kiváló állapotú, teljes körűen felújított. A felújítás során betonig visszabontották, minden vezeték cserélve lett. Hőszigetelt műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval, biztonsági bejárati ajtóval ellátott. A lakás hűtő-fűtő klímával felszerelt, fűtése mért távhő.
Helyiségek:
előszoba,
konyha,
2 külön nyíló szoba,
zuhanyzós fürdőszoba WC-vel,
zárt folyosós,
erkély parkra néző kilátással.
A lakás teljes berendezéssel együtt eladó, a képeken látható bútorok és gépek a vételár részét képezik!
A társasház rendezett, panelprogramban részt vett, jó lakóközösséggel rendelkezik. Parkolás a ház előtt ingyenesen megoldott.
A közelben minden megtalálható: orvosi rendelő, pékség, gyógyszertár, boltok, valamint a belváros és az állomás is könnyen elérhető.
Az ingatlan azonnal költözhető, hitel- tehermentes, ide valóban csak a bőröndöt kell hozni!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal akár hétvégén is!
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M327466
Virtuális séta: https://my.matterport.com/show/?m=x5m5y8xbpi0nip8s39nr1f7rc&views=0&mls=1