Kőszeg, Kőszeg
-
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 964 Є -
720 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 720 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9334724
- Négyzetméter ár 3 472 Ft/m2
Az ingatlan leírása
Eladó 720 nm-es panorámás telek, gyümölcsfákkal (körte,birs) teli kerttel!Nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk eladásra egy 720 nm-es telket, amelyet termő gyümölcsfák tesznek igazán hangulatossá és értékessé. A telekről gyönyörű panorámás kilátás nyílik a környező tájra, így ideális választás lehet pihenésre, hétvégi kikapcsolódásra .
A villany az utcában elérhető, így a közművesítés könnyen megoldható.
Főbb jellemzők:
720 nm-es telek
gyümölcsfákkal beültetett kert
csodás panoráma
csendes, nyugodt környezet
villany az utcában
Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon lehet.