Tápiószele
-
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є -
94 m2
Alapterület
-
650 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 94 m2
- Telekterület 650 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9335473
- Négyzetméter ár 690 426 Ft/m2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Tápiószele kedvelt, frekventált részén hamarosan indul egy modern, energiatakarékos ikerház projekt, amely kiváló lehetőséget kínál azok számára, akik új építésű, korszerű és valóban családbarát otthont keresnek.Az építkezés várhatóan 1 hónapon belül kezdődik, az átadás tervezetten decemberben történik. Az ingatlanokra már most lehet érdeklődni, a házrészek várhatóan néhány héten belül leköthetővé válnak.
A legmodernebb technológiával épülő ikerházak 94 nm hasznos lakóterülettel rendelkeznek, melyekhez külön elszeparált, füvesített, körülbelül 650 nm-es telekrész tartozik, így a privát szféra és a kényelmes kertkapcsolat is biztosított.
Az ingatlanok egyik legnagyobb előnye a kiváló, egy szinten kialakított elrendezés, amely a mindennapi életben valóban praktikus és családbarát megoldást kínál.
Tervezett helyiségek:
– előszoba
– amerikai konyhás nappali
– 3 külön nyíló szoba
– fürdőszoba
– külön WC
– tároló
A házrészekhez garázs vagy fedett gépkocsibeálló is tartozik.
A modern műszaki tartalomról:
– hőszivattyús fűtési rendszer
– padlófűtés
– várható A+ energetikai besorolás
– korszerű, energiatakarékos kivitelezés
A tervek már elkészültek, ugyanakkor a leendő tulajdonosoknak még lehetőségük van bizonyos belső elemek személyre szabására, így a szaniterek és burkolatok választhatók.
Az ingatlanok hitelképesek, így támogatott finanszírozási formákhoz is ideális választást jelenthetnek.
Irányár: 64,9 M Ft
Az új építésű ingatlanok iránti kereslet folyamatosan erős, ezért várhatóan már az építkezés korai szakaszában jelentős érdeklődés övezi majd a projektet.
Érdeklődését megadott elérhetőségeim egyikén várom a hét bármely napján. Az ingatlant rugalmasan tudom mutatni. Tel.: vagy
Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége, ingyenes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Közreműködésünknek köszönhetően kedvezményesebb hitelre tehet szert, mintha önállóan a bankban intézné ügyeit, továbbá az ingatlan megvásárlásával kapcsolatos teljes körű ügyintézést is biztosítunk.