Kiskunlacháza
-
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є -
75 m2
Alapterület
-
460 m2
Telekterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 75 m2
- Telekterület 460 m2
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9035297
- Négyzetméter ár 932 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Ikerház
- Állapot Új építésű
- Fűtés Egyéb fűtés
- Építés éve 2026
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Hivatkozási szám: 332090Eladó energiatakarékos hőszivattyús padlófűtéses, új építésű ikerház Kiskunlacházán, ahol a két lakást egy - egy tároló köti össze, így biztosítva az intimitást és a kényelmet!
A" lakás 105 /75 nm alapterület,460 nm telekkel 3 szoba, nappali, háztartási helyiség, fürdőszoba
14 nm-es terasz, ahová a nappaliból léphetünk ki
hidegburkolat ára 3500 ft /nm árban meleg burkolat ára 2500/ nm árban van az árban
ezt az összeget és a szaniterek árát kb 600 ezer ft-ot az eladó vissza ad a vevőnek
a burkolat munkadíja és vivő anyag az eladó költsége
VÁRHATÓ ÁTADÁS 2026 NYÁR VÉGE
Mindegyik lakás energiatakarékos kialakítású, hőszivattyús padlófűtéssel, háromrétegű nyílászárókkal, 15 cm hőszigeteléssel, CSOK-ra alkalmas. 10% foglalóval leköthető, a fennmaradó összegről a kivitelezővel lehet egyeztetni.