Zalaegerszeg
-
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є49 900 000 Ft
-
61 m2
Alapterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 61 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9307123
- Négyzetméter ár 770 492 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Egyéb lakás
- Emelet 2.
- Állapot Átlagos
- Fűtés Házközponti fűtés egyedi méréssel
- Építés éve 1980
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Ha olyan lakást keres, ahol a praktikus elosztás, a tágas terek és a kiváló lokáció egyszerre adott, akkor ezt érdemes megnéznie.A lakás jellemzői:
️2. emelet
️61 nm alapterület
️Tágas, világos nappali-étkező egy légtérben (mely világos, barátságos hangulatával a lakás igazi szíve), 2 hálószoba
️2 erkély reggeli kávé vagy esti kikapcsolódásra
️Házközponti fűtés egyedi mérővel, így a költségek jól kontrollálhatók
️Szigetelt társasház
️A parkolás a környéken mindenhol ingyenes, ami nagy előny a mindennapokban
A társasház mögött nagy, zöld terület és játszótér található.
A lokáció kiváló: bolt, orvosi rendelő, iskola, óvoda, étterem, sport centrum és templom mind pár perc sétára található – valóban minden egy karnyújtásnyira van.
Amennyiben a képek és a leírás alapján az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a megadott elérhetőségeken, keresse az ingatlant a honlapunkon, több kép is segíti Önt a választásban!
Irodánk teljes körű, díjmentes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek, amennyiben Önnek hitelre van szüksége, segítünk! Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.