Üllő
-
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є -
77 m2
Alapterület
-
500 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 77 m2
- Telekterület 500 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9336016
- Négyzetméter ár 1 285 714 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Szintek száma 1
- Építés éve 1960
- Belső szintek 1
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó álmok otthona Üllőn – csodálatos telekkel, csodás állapotban!Fedezze fel az Ön számára készült tökéletes otthont, ahol a kényelem és a stílus találkozik! Eladásra Kínálunk egy 77 nm-es, 2 és félszobás, lenyűgözően felújított, vályog falazatú családi házat Üllő nyugodt, zöldövezeti részén.
Ideális választás fiatal párok, kis családok, vagy akár azok számára, akik a harmonikus környezetet és a természet közelségét keresik!
Az otthon varázsa:
Ez a 77 nm-es napfényben úszó, tágas vályogház a 1960-as években épült, ahol a felújítás során ügyesen megőrizték a Polgári stílus varázsát, amely különleges bájt kölcsönöz az ingatlannak. A kedves tulajdonos 2015-ben teljes körű felújítást végzett, aminek során, teljes tető szerkezet csere cserépfedéssel, új víz-, villany- és gáz hálózatot alakítottak ki. A korszerű, 2 rétegű, 5 légkamrás üvegezésű műanyag nyílászárók garantálják a kiváló hőszigetelést és a maximális kényelmet.
Az ingatlanban 2 db hűtő fűtő klíma fokozza a komfortérzetet, lehetővé téve, hogy bármilyen évszakban kellemes légkörben pihenjen!
A 30 nm-es nyári konyha Porotherm 30-as téglából épült akár egy fiatalpár vagy idős házaspár számára tökéltes választás az ingatlan elosztásából adódóan.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 77 nm
Burkolatok: Laminált parketta a szobákban, elegáns járólap a többi helyiségben
Fűtés: Gázkazán, radiátoros hő leadókkal, Cserépkályha, 1db hűtő fűtő klíma valamint 120 literes gázbojler a meleg víz érdekében.
Nyílászárók: Modern műanyag nyílászárók, részben redőnnyel és sötétítő függönnyel.
Elosztás:
1.Lakás:
Előszoba
Étkező-konyha
2 tágas hálószoba
Fürdőszoba + WC
Praktikus kamra
2.lakás:
Konyha + étkező
Hálószoba
Fürdőszoba + WC