Ráckeve, Tinódi utca
-
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 251 908 Є -
127 m2
Alapterület
-
360 m2
Telekterület
-
5
Szobaszám
- Alapterület 127 m2
- Telekterület 360 m2
- Szobaszám 5
- Web www.ingatlantajolo.hu/9251098
- Négyzetméter ár 779 528 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Új építésű
- Fűtés Hőszivattyú
- Szintek száma 1
- Építés éve 2026
- Belső szintek 1
- Tetőtér beépíthető nincs megadva
- CSOK igénybe vehető igen
- Kilátás Udvari
- Tájolás Délnyugat
- Ingatlan komfort Duplakomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építőanyag Tégla
- Bútorozott nem
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nincs megadva
- Szigetelt igen
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás: A
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Megvételre kínálok Ráckevén 2db új építésű társas családiházat. Az ingatlanok Ráckeve kedvelt új építési övezetében vannak, közel a Dunaparthoz és a Strandhoz, Termálfürdőhöz.
1-es lakás ára: 99 000 000 Ft
127m2 360 m2 telekrésszel.
2-es lakás ára: 108 000 000 Ft
127m2 2 300 m2 telekrésszel.
Mindkét lakás tartalmaz 4 szobát, amerikai konyhás nappalit, 2 fürdőszobát, spejzt, gardróbot, garázst. Akár 3 gyermekes család kényelmes lakhatását is biztosítja. Az épületek minőségi kivitelezéssel, prémium kategóriájú anyagok felhasználásával készülnek. Az ingatlanok 30 cm-es Porotherm téglából épülnek, 15 cm-es grafitos dryvit szigeteléssel, műanyag 7 légkamrás nyílászárókkal, valamint a tető Bramac beton cserépfedéssel kerül kialakításra. A fűtésről, hűtésről és a meleg vízellátásról, energiatakarékos, hőszivattyús fűtési rendszer (padlófűtés), illetve 3,6kW hűtő fűtő klíma gondoskodik.
Riasztó és napelem előkészítéssel, illetve elektromos garázskapuval. A ház jelenleg építés alatt, befejezése a vevő igényeit figyelembe véve történik. A burkolatokat, szanitereket, belső nyílászárókat, a tulajdonos választhatja a megállapodás szerinti értékhatárig. A vételár kulcsrakész állapotra vonatkozik, amely a konyhabútort nem tartalmazza.
Várom megtisztelő érdeklődését: Keresztes Zoltán