Kehidakustány
-
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 68 681 Є -
89 m2
Alapterület
-
6 496 m2
Telekterület
-
3 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 89 m2
- Telekterület 6 496 m2
- Szobaszám 3 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9321493
- Négyzetméter ár 280 899 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújítandó
- Szintek száma 1
- Belső szintek 1
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető igen
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort Komfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építőanyag Tégla
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Hévíztől és Keszthelytől mindössze negyedórára, a saját, egész évben működő termálfürdővel rendelkező Kehidakustányban kínálom eladásra ezt a jó adottságokkal rendelkező, azonban műszakilag és esztétikailag is felújításra szoruló, hagyományos Kádár-kocka típusú családi házat.Az épület tégla építésű, pala fedésű, fűtése jelenleg vegyes tüzelésű kazánnal megoldott. Az ingatlan a talajszinthez képest megemelt, a bejárati ajtó rövid lépcsőn közelíthető meg.
A tágas, világos előtérből két lakószoba, valamint egy szintén nagy és világos konyha nyílik. A konyhából kamra, egy kisebb szoba, illetve egy további helyiség érhető el, ahol a fürdőszoba került kialakításra. Felújítás során a helyiségek funkciója újragondolható és átalakítható.
Az épület egy része alatt kb. 20 m²-es pince található. A főépülethez kapcsolódva több kisebb-nagyobb gazdasági épület is tartozik, összesen mintegy 220 m²-en.
A ház előtt előkert, az épületek mellett gyümölcs- és diófák, a hátsó kertben pedig egy hatalmas fenyőfa található. A közel 6500 m²-es telek igény esetén megosztható, egy része továbbértékesíthető.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, előre egyeztetett időpontban szívesen megmutatom.
Neumann Bernadett
BJ Ingatlan