Gyomaendrőd
-
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 80 305 Є -
96 m2
Alapterület
-
1 200 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 96 m2
- Telekterület 1 200 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9341301
- Négyzetméter ár 301 979 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Szintek száma 1
- Belső szintek 1
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz Terasz 9.00m2
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Az Otthonod Bt Ingatlaniroda eladásra kínál Gyomaendrőd Gyomai részén egy szépen felújított vegyesfalazatú családiházat. Az ingatlan 1200nm-es rendezett telken található. Rendezett nyugodt csendes környéken. 96nm-es ház nappali+ 2 szoba, fürdőszoba külön Wc konyha kamra világos folyósó kényelmes terasz. Fűtése gázkonvektor. Ezenkívül számos alsóépület ami jó állapotú köztük egy kb 40 nm-es műhely és ólak.