Érd
-
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 278 552 Є -
80 m2
Alapterület
-
584 m2
Telekterület
-
2 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 80 m2
- Telekterület 584 m2
- Szobaszám 2 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9334359
- Négyzetméter ár 1 250 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújítandó
- Fűtés Egyéb fűtés
- Építés éve 1964
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó családi ház Érd Parkváros csendes kertvárosi részén! Érd Parkváros egyik nyugodt, kertvárosi mellékutcájában eladó egy 80 nm-es, 2+1 szobás felújítandó családi ház, amely egy 584 nm-es, összközműves telken helyezkedik el. A házban elkezdődtek a felújítási munkálatok, a nyílászárók kikerültek, a belülről lecsupaszításra került az ingatlan. Tereprendezés folyamatban. A masszív tégla falazat és beton födém lehetőséget biztosít a tetőtér beépítésére, amely által további +60 nm hasznos tér nyerhető. A privát, nyeles telek garantálja a teljes nyugalmat, hiszen a szomszédok távolabb helyezkednek el, így a kert csendes és zavartalan. A gondozott udvarban gyümölcsfák és virágok teremtenek kellemes, természetközeli hangulatot. Ez az ingatlan kiváló lehetőség mindazok számára, akik egy békés környezetben szeretnék kialakítani álmaik otthonát. Egy kis kreativitással és modernizálással igazán különleges családi házzá varázsolható!M328553
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.