Ballószög, Jókai utca közelében
-
Kínálati ár: 86 250 000 Ft
Kalkulált ár: 239 583 Є -
95 m2
Alapterület
-
1 100 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 95 m2
- Telekterület 1 100 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338516
- Négyzetméter ár 907 895 Ft/m2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Otthonok és megoldások!Kecskemét közelében, Ballószögön kínálunk Önnek egy kivételes lehetőséget: egy 1100 nm telken kelhet életre az álmai otthona. Ez nem egy kész ingatlan, hanem a személyre szabott jövője.
Miért válassza ezt a lehetőséget?
Teljes szabadság a tervezésben: egy modern, 95 nm alapterületű, új építésű ház alapjaival számolunk, melyet az Ön igényeihez igazítunk. Az alaprajzok és fotók inspirációul szolgálnak – a végeredmény az Ön ízlését tükrözi majd!
Innovatív építkezés, pénztárcabarát áron: alapértelmezettként könnyűszerkezetes technológiát alkalmazunk, amely gyors, energiatakarékos és időtálló megoldás. Felár ellenében természetesen a hagyományos téglaépítés is választható!
Gyors kezdet, konkrét határidő: a megegyezéstől számított mindössze 6-9 hónap a tervezett átadás!
Ahhoz, hogy az építkezés ne rémálom, hanem örömteli folyamat legyen kiváló generálkivitelező partnerrel dolgozunk együtt.
✅ Teljeskörű garancia: megbízható, leinformálható partnerünk minden fázisban garantálja a minőséget.
✅ Kedvező finanszírozás: segítséget nyújtunk a legmegfelelőbb, legkedvezőbb finanszírozási megoldások megtalálásában.
✅ Referencia: a látványterveken túl kérjük tekintse meg a kivitelező által már megtervezett és átadott házak fotóit, hogy láthassa az ígéret mögött valós, magas minőségű munka áll!
Keressen bizalommal, és beszéljük át a kivitelezővel, hogyan kelthetjük életre az Ön egyedi otthonát ezen a jó adottságú ballószögi telken! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 396061 Kattintson ide a hirdető iroda weboldalának megtekintéséhez!