Balatonmáriafürdő
-
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 361 838 Є -
107 m2
Alapterület
-
734 m2
Telekterület
-
5
Szobaszám
- Alapterület 107 m2
- Telekterület 734 m2
- Szobaszám 5
- Web www.ingatlantajolo.hu/9338340
- Négyzetméter ár 1 214 019 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Újszerű állapotú
- Fűtés Egyéb fűtés
- Szintek száma 2
- Építés éve 2001
- Belső szintek 2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladásra kínálok Balatonmáriafürdő kedvelt üdülőövezetében kiváló állapotúcsaládi házat, külön apartmanrésszel,pár száz méterre a szabadstrandtól.Ingatlan jellemzői:
- Telek mérete: 734 nm
- Lakófelület: 107 nm
- Tető cserép héjazattal
- Nyílászárók faszerkezetű, hőszigetelt üvegezéssel, redőnnyel felszerelve a szülöi háló és a lenti terasz ajtón elektromos vezérléssel ellátott
- Fűtéséről 5 éves kondenzációs Vaillant gázkazán gondoskodnak, radiátoros hőleadókkal
- Illetve a földszinten beépítésre került egy kandalló
- Elektromos hálózat rézvezetékkel szerelt, 3 fázis (3x16 Amper)
- Továbbá szinteken 1-1 inverteres klíma is beépítésre került
Funkcionális elosztása:
Földszint: nappali, konyha - étkező, fürdőszoba-wc, vendég wc
Emelet: 3 hálószoba, szülői hálóhoz fedett terasz is tartozik, fürdőszoba-wc
Továbbá az ingatlan része egy teljesen szeparált apartman:
A főháztól elkülönítve található egy teljeskörűen felszerelt, akadálymentesített lakrész. Saját bejárattal, klímával, hálószobával, főzősarokkal és fürdőszobával rendelkezik. Ideális vendégfogadásra, nagyszülőknek vagy akár azonnali bérbeadásra is!
A garázson kívül további 3 autó számára van kényelmes, beállási lehetőség az udvaron belül.
A házat egy gondozott, parkosított udvar öleli körbe, amely valódi zöld oázis a mindennapokban. A telek precízen karbantartott, dús növényzete és selymes pázsitja tökéletes helyszínt biztosít a családi kerti partikhoz, a gyerekek játékához vagy a zavartalan pihenéshez. A kert szépségéről a fúrt kút gondoskodik.
Előre egyeztetett időpontban örömmel megmutatom ezt a remek adottságokkal rendelkező ingatlant!
Béres Enikő
BJ Ingatlan