Balatonfüred, Meleghegy
-
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 504 Є -
61 m2
Alapterület
-
1 268 m2
Telekterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 61 m2
- Telekterület 1 268 m2
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9157723
- Négyzetméter ár 737 705 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújítandó
- Fűtés Elektromos
- Szintek száma 2
- Építés éve 1982
- Belső szintek 2
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Balatonfüreden a felső városrész központjától (Fehér Templomtól) 800 m-re lévő, aszfaltos úton megközelíthető, csendes zöldövezeti, zártkerti üdülő épület eladó. Az üdülő két szintes, 1982-ben építették. Az épületet az utóbbi 5 évben nem használták, a kert kendezett, az épület elhanyagolt állapotú, azonban a felújítás után az épületből remek nyaraló vagy akár állandó otthon válhat. Vezetékes víz, áram rendelkezésre áll. A szennyvíz kezelés teleken belül megoldott.A környezett rendezett, elegáns, nagyértékű több százmilliós értékű házak is állnak a szomszédságban. Balatoni panoráma az emeletről elérhető. Jelenleg a telken álló sűrű lombos növényzet kitakarja ez a kilátást. A telek körbe kerített. Sajnos az 1500 m2-e telek egy kis részét (214 m2) korábban értékesítették az egyik szomszéd részére. Emiatt most a tulajdoni lap szerint 1500 m2-es telek 1268/1500 része eladó.
Az épület szomorkás képet mutat lomokkal van tele, a felső szint szerkezet kész állapotú.
Az épületre, kert kb 5-10 M Ft-os ráköltést igényel ahhoz, hogy komfortos nyaralóként lehessen használni. Az épület alapterülete hivatalosan nem bővíthető. Mivel a beterületi határ kb 300 m-re van ezért hosszútávon lehet abban reménykedni, hogy a település az ingatlan irányában terjeszkedik.
Abc, busz, gyógyszertár, ovi iskola jelebleg is 5-10 perc alatt elérhető.
Az ingatlan zárkerti elhelyezkedésű és mezőgazdasági művelésű. Így vonatkozik rá földtörvény, ami azt jelenti, hogy az eladás időben elnyúló, hosszas, többlépcsős folyamat. Folyamat részei: elővásárlók részére elektronikus irat kifüggesztés, államigazgatási jóhagyás.
Az ingatlan kulcsai nálam vannak, a közelben lakok így az a ingatlant rugalmasan tudom mutatni.
Szalai Péter építészmérnök, ingatlanközvetítő
Igyekszem úgy végezni munkámat, amit én is elvárnék másoktól: őszintén, felelősen, szakértően, körültekintően, átláthatóan.
Ha Ön egy ilyen ingatlanközvetítői szolgáltatásra vágyik, hívjon nyugodtan!
Ha azért olvassa a hirdetésemet, mert a közelben eladó ingatlana van, akkor szívesen is szolgáltatnék Önnek, mivel rengeteg, helyben ingatlant kereső ügyféllel rendelkezem.
Ingatlana szakértői értékelésében, eladásában, kiadásában, haszonbérletbe adásában is állok rendelkezésére.
Szőlő, gyümölcsös, szántó, legelő, erdő területekkel is szívesen foglalkozom.
Fekvés: Déli
Építés éve: 1982
Lakás állaga: felújítandó
Ház állaga: felújítandó
Beálló helyek száma: 2 db
Ügyintéző: Szalai Péter
Azonosító: X/08-97