Eladó ingatlanok Heves megye
Találati lista: 2435
Eladó Telek, Csány
Csány
Kínálati ár: 3 600 000 Ft
Kalkulált ár: 10 028 Є
1 161 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Gyöngyös
Gyöngyös
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
618 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyöngyös
Gyöngyös
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 231 198 Є
674 797 Ft/m2
Eladó Ház, Bükkszék
Bükkszék
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
290 625 Ft/m2
Eladó Telek, Andornaktálya
Andornaktálya, Külterület
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 928 Є
3 145 Ft/m2
Eladó Ház, Pétervására
Pétervására
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 641 Є
183 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Szűcsi
Szűcsi
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 994 Є
345 679 Ft/m2
Parádóhután igényesen felújított ikerház eladó
Parád
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
616 049 Ft/m2
Bodonyban csendes utcában felújítandó ház eladó
Bodony
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 245 Є
257 895 Ft/m2
Eladó családi ház, Poroszló
Poroszló
Kínálati ár: 25 400 000 Ft
Kalkulált ár: 70 752 Є
423 333 Ft/m2
Eladó építési telek, Andornaktálya, Andornaktálya
Andornaktálya, Andornaktálya
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 284 Є
8 574 Ft/m2
Eladó Ház, Heves
Heves
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 136 Є
246 154 Ft/m2
Eladó Ház, Tarnaméra
Tarnaméra
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 504 Є
215 942 Ft/m2
Eladó Telek, Szilvásvárad
Szilvásvárad
Kínálati ár: 10 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 10 800 000 Ft
Korábbi ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 084 Є12 000 000 Ft
12 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Tarnaszentmária, Tarnaszentmária
Tarnaszentmária, Tarnaszentmária
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
366 176 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok Eger belvárosában egy 159 nm-es iroda és vagy/ üzlet funkciójú ingatlant.
Eger
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 487 465 Є
1 100 629 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Kisnána
Kisnána
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є45 000 000 Ft
310 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Eger, Károlyváros
Eger, Károlyváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
572 951 Ft/m2
Eladó Ház, Gyöngyös
Gyöngyös
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
141 079 Ft/m2
Eladó ikerház, Felsőtárkány
Felsőtárkány
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
239 024 Ft/m2