Eladó téglalakások Hegyeshalomon
Találati lista: 15
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є
1 078 947 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 047 Є
1 168 947 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 121 967 Є
1 048 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 125 374 Є
1 077 619 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 101 994 Є
1 150 625 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 510 Є
1 027 273 Ft/m2
HEGYESHALOM MODERNEBB ARCA: LAKÁS + GARÁZS + BEÁLLÓ
Hegyeshalom
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 381 667 Ft/m2
Eladó lakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 900 000 Ft
623 750 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
782 353 Ft/m2
Új lakások, új építésű környezetben, szuper elhelyezkedéssel!
Hegyeshalom
Kínálati ár: 40 300 000 Ft
Kalkulált ár: 111 634 Є
876 087 Ft/m2
Hegyeshalom
Kínálati ár: 36 100 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
975 676 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
635 354 Ft/m2