Eladó ingatlanok Hegyeshalom
Találati lista: 38
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
704 412 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є
1 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 047 Є
1 168 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 121 967 Є
1 048 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 125 374 Є
1 077 619 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 101 994 Є
1 150 625 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Eladó Családi ház, Hegyeshalom, Nincs megadva, 262nm, 105000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
400 763 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 510 Є
1 027 273 Ft/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
648 052 Ft/m2
Csak nálunk
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 195 000 Є
Kalkulált ár: 70 395 000 Ft
1 773 €/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
817 647 Ft/m2
HEGYESHALOM MODERNEBB ARCA: LAKÁS + GARÁZS + BEÁLLÓ
Hegyeshalom
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 381 667 Ft/m2
Ideális méretű, 4 hálószobás családi ház, napelemmel, garázzsal, extrákkal eladó!
Hegyeshalom
Kínálati ár: 102 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 200 000 Ft
Korábbi ár: 107 600 000 Ft
Kalkulált ár: 283 102 Є107 600 000 Ft
730 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 111 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 111 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 307 479 Є125 000 000 Ft
828 358 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 134 349 Є
713 235 Ft/m2
Eladó ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є97 000 000 Ft
321 901 Ft/m2
Eladó lakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft