Kiadó lakás Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 376
Nagyerdőn 2 szobás, bútorozott lakás kiadó
Debrecen, Nagyerdő, Hadházi út, Nagyerdő
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 214 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є
2 833 Ft/m2
Debrecenben, a Görgey utcában, 2 szobás felújított lakás kiadó.
Debrecen
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
3 774 Ft/m2
Debrecen szívében felújított lakás kiadó
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
4 600 Ft/m2
Szoba kiadó saját fürdővel az Agráregyetem közelében !
Debrecen, Akadémiakert, Akadémiakert
Kínálati ár: 80 000 Ft
Kalkulált ár: 222 Є
8 000 Ft/m2
Kiadó 48 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
5 833 Ft/m2
Belváros közeli 3 hálós KIADÓ lakás
Debrecen, Homokkert, Híd utca, Homokkert
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 250 Є
2 795 Ft/m2
Kiadó lakás, Debrecen
Debrecen, Híd utca
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 Є
4 211 Ft/m2
Belvárosi 56 nm-es KIADÓ lakás
Debrecen, Belváros, Antall József utca, Belváros
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 667 Є
4 286 Ft/m2
Híd Lakóparkban KIADÓ 2 szobás lakás
Debrecen, Homokkert, Híd utca, Homokkert
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
4 545 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Sestakert
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 667 Є
5 333 Ft/m2
Kiadó 60 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 260 000 Ft
Jelenlegi ár: 260 000 Ft
Korábbi ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 722 Є300 000 Ft
4 333 Ft/m2
Kiadó 37 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є
4 595 Ft/m2
Tócóskertben 2 szobás lakás kiadó
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
3 636 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Nagyerdő
Debrecen, Nagyerdő
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
4 630 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Péterfia utca
Debrecen, Péterfia utca , Péterfia
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 028 Є
6 167 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó téglalakás, Debrecen, Viola utca
Debrecen, Viola utca , Libakert
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
3 571 Ft/m2
Kiadó 69 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Szentlászlófalva, Szentlászlófalva
Kínálati ár: 255 000 Ft
Kalkulált ár: 708 Є
3 696 Ft/m2
Kiadó 31 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
5 161 Ft/m2
Kiadó 45 m2 csúsztatott zsalus, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
4 444 Ft/m2