Kiadó lakás Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 376
Azonnal költözhető lakás a Fürdő közelében kiadó!
Hajdúszoboszló, Belváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є
3 929 Ft/m2
Összeköltözők, diákok, családok figyelem!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 460 000 Ft
Kalkulált ár: 1 278 Є
7 077 Ft/m2
Albérlet a Belváros szívében!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
3 636 Ft/m2
Igényes lakást keres központi helyen?
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 380 000 Ft
Kalkulált ár: 1 056 Є
4 872 Ft/m2
Kiadó 74 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 270 000 Ft
Jelenlegi ár: 270 000 Ft
Korábbi ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 750 Є300 000 Ft
3 649 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Mikszáth Kálmán utca
Debrecen, Mikszáth Kálmán utca , Egyetemváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
4 902 Ft/m2
Debrecenben az István úton kiadó egy 71nm-es, 3 szobás, részben bútorozott társasházi lakás!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
3 239 Ft/m2
Kiadó 64 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 170 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 Ft
Korábbi ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є180 000 Ft
2 656 Ft/m2
Kiadó teljesen bútorozott, modern lakás erkéllyel – A nagyerdő mellett
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 295 000 Ft
Kalkulált ár: 819 Є
7 375 Ft/m2
Kiadó 90 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 295 000 Ft
Kalkulált ár: 819 Є
3 278 Ft/m2
Kiadó 55 m2 csúsztatott zsalus, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 270 000 Ft
Kalkulált ár: 750 Є
4 909 Ft/m2
MEDITERRÁN TERASZHÁZBAN, nappali + 2 szobás, 2 nagy terasszal rendelkező lakás KIADÓ
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 340 000 Ft
Jelenlegi ár: 340 000 Ft
Korábbi ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 944 Є290 000 Ft
4 250 Ft/m2
Kiadó 63 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 520 000 Ft
Kalkulált ár: 1 444 Є
8 254 Ft/m2
Kiadó belvárosi 106 nm-es N+2 szobás bútorozott lakás
Debrecen, Belváros, Piac utca, Belváros
Kínálati ár: 395 000 Ft
Kalkulált ár: 1 097 Є
3 726 Ft/m2
Kiadó 81 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
3 086 Ft/m2
Kiadó 46.34 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 299 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 000 Ft
Korábbi ár: 319 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є319 000 Ft
6 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó 110 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 340 000 Ft
Kalkulált ár: 944 Є
3 091 Ft/m2
Kiadó 128 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 806 Є
5 078 Ft/m2
Kiadó 94 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Szentlászlófalva, Szentlászlófalva
Kínálati ár: 420 000 Ft
Kalkulált ár: 1 167 Є
4 468 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen, Sestakert
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 503 622 Ft
Jelenlegi ár: 503 622 Ft
Korábbi ár: 509 390 Ft
Kalkulált ár: 1 399 Є509 390 Ft
5 789 Ft/m2