Eladó panellakás Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 291
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 180 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Jerikó utca
Debrecen, Jerikó utca , Újkert
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 152 308 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóvölgy
Kínálati ár: 81 650 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 650 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 806 Є69 900 000 Ft
1 150 000 Ft/m2
Eladó 3 szobás lakás Debrecen, Dobozi lakótelep
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 171 944 Є63 500 000 Ft
847 945 Ft/m2
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 156 111 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Kétszobás, 51 nm-es lakás a Doberdó utcánál
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 278 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Újkertben 4 szobás 89 nm-es lakás
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 230 556 Є
912 088 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Kartács utca
Debrecen, Kartács utca , Újkert
Kínálati ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 207 222 Є
1 050 704 Ft/m2
Eladó lakás a Kéky Lajos utcában.
Debrecen, Vezér ltp., Vezér ltp.
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 109 722 Ft/m2
Eladó Lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 167 Є
1 162 500 Ft/m2
ÚJKERTBEN, 2 SZOBÁS, LOGGIÁS PANELLAKÁS
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 278 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Füredi út
Debrecen, Füredi út , Vénkert
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є72 900 000 Ft
998 571 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Derék utca
Debrecen, Derék utca , Tócóskert
Kínálati ár: 55 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 300 000 Ft
Kalkulált ár: 153 333 Є56 300 000 Ft
1 022 222 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Epreskert
Debrecen, Epreskert, Epreskert
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 500 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 833 Є53 500 000 Ft
990 566 Ft/m2
Debrecen-Újkertben, felújított, 6. emeleti, 68 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
985 294 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Wesselényi Lakótelep
Debrecen, Wesselényi Lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є71 500 000 Ft
862 963 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Egyetemek közelében felújított eladó lakás
Debrecen, Dobozikert, Dobozikert
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 278 Є
1 122 642 Ft/m2
Újkerti lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 278 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Árcsökkenés
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 55 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 200 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 333 Є55 900 000 Ft
1 022 222 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є83 900 000 Ft
1 175 000 Ft/m2